BRAMY GARAŻOWE NOWA GENERACJA

DK-GP Thermo

Gładki panel DK-GP Thermo o grubości 60 mm oprócz doskonałych właściwości termoizolacyjnych gwarantuje także stylowy i elegancki wygląd bramy.

Generic placeholder image

DK-GP Gładki

Powierzchnia panelu bramy garażowej GP jest całkowicie gładka. Brak przetłoczeń zapewnia bardzo efektowny i stylowy wygląd bramy doskonale podkreślany przez paletę modnych kolorów.

Generic placeholder image

DK-WPP Wysokoprzetłoczony

Panel wysokoprzetłoczony bramy garażowej DK-WPP to modny i nowoczesny panel z dyskretnym poziomym przetłoczeniem, które cieszy się dużą popularnością wśród inwestorów.

Generic placeholder image

DK-PP Przetłoczony

Poziome przetłoczenie panelu bramy PP nadaje bramie i elewacji wyjątkowo lekki charakter. Nowoczesny i dynamiczny wygląd bramy podkreślają wyraźnie zaznaczone przetłoczenia.

Generic placeholder image

ISO-45 Bramy segmentowe ze stali

Zawsze pierwszy wybór: bramy segmentowe ze stali ocynkowanej. Zarówno dla nowych budynków jak i odnowionych, bramy segmentowe z firmy Novoferm zawsze będą odpowiednim wykończeniem dla Twojego domu. Do wyboru z modnymi profilami z sekcjami żłobkowymi lub bogatym wzorem a także z bardziej tradycyjnymi pionowymi panelami. Nasza firma oferuje do wyboru 6 wzorów bram garażowych, trzy rodzaje grubości wypełnienia pianką izolacyjną -iso 20, iso 45- pięc powierzchni i niezliczoną ilość kolorów Super Color i RAL.

Generic placeholder image

Bramy rolowane

Brama garażowa rolowana DAKO jest wykonana w całości z aluminium. Standardowo wyposażona jest w skrzynię umieszczoną na nadprożu, w której znajduje się wał wraz z silnikiem. Brama rolowana posiada pancerz o grubości 18,5 mm wypełniony pianka poliuretanową.

Generic placeholder image