DRZWI WEWNĘTRZNE
NIEZWYKŁE PROJEKTY

Zwyczajne realizacje przekształcamy w niezwykle projekty. W naszych propozycjach wykorzystujemy wyłącznie wysokogatunkowe materiały i nowoczesne technologie. Bazujemy na doświadczeniu pokoleń rzemieślników, ale też chętnie wprowadzamy do naszych projektów innowacyjne techniki. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować drzwi o solidnej konstrukcji, zaopatrzone w bardzo dobre gatunkowo zabezpieczenia. Jesteśmy przekonani, że różnorodność estetyczna oraz wysoki poziom wykonania zadowolą nawet najbardziej wymagających Klientów.

DRZWI GEOMETRIA

Nasza najnowsza kolekcja drzwi wewnętrznych to dziewięć geometrycznych wzorów wzbogaconych o szkoło lacobel w trzech najpopularniejszych kolorach: czerń, biel i antracyt (bez dopłaty). Dodatkowo na wszystko podajemy jedną wspólną cenę, która ułatwi Ci codzienną pracę (ościeżnica, skrzydło bezprzylgowe lub przylgowe, nietypowe wymiary). Nasza nowa kolekcja charakteryzuje się wyjątkowym wzornictwem, które wzbogaca paleta wyjątkowych kolorów - teraz z klamką w kolorze aplikacji!

Zobacz więcej (PDF)
Generic placeholder image

KOLEKCJA STYLOWA

Drzwi wewnętrzne z Kolekcji Stylowa są kwintesencją eleganckiego wzornictwa. Ich Zróżnicowane wersje - pełne, częściowo lub w całości przeszklone - pozwalają na łatwe dopasowanie wyglądu skrzydła do funkcji pomieszczenia. Geometryczne lub zwieńczone łukiem żłobienia na powierzchni każdego modelu drzwi stanowią subtelną dekorację, która doskonale współgra z różnymi stylami aranżacji wnętrz. Drzwi z Kolekcji Stylowej dostępne są z trzema różnymi rodzajami szprosów - od prostopadłych po rozwiązania łukowe przywołujące kształtem motywy kwiatowe.

Zobacz więcej
Generic placeholder image

KOLEKCJA KLASYCZNA

Inspiracją do powstania drzwi z Kolekcji Klasycznej było nieprzemijające piękno klasycznych aranżacji wnętrz. Pełne wersje skrzydeł tej kolekcji wyróżniają prostokątne żłobienia utrzymane w pełnej symetrii lub przełamane łukowym zwieńczeniem. Przeszklenia drzwi z Kolekcji Klasycznej ułożone regularnie w dwóch prostych rzędach stanowią minimalistyczną wysublimowaną dekorację. Skrzydła z Kolekcji Klasycznej mają uniwersalny wygląd, który nieprzemijanie cieszy się popularnością. Doskonale komponuje się z różnymi wnętrzami, stawiąc piękną i funkcjonalną dekorację.

Zobacz więcej
Generic placeholder image

KOLEKCJA NOWOCZESNA

Drzwi wewnętrzne dostępne w Kolekcji Nowoczesnej łączą w sobie szlachetność i urok prawdziwego drewna z nawiązaniami do najnowszego wzornictwa.

Zobacz więcej
Generic placeholder image

KOLEKCJA TRADYCYJNA

Skrzydła z Kolekcji Tradycyjnej w wyjątkowy sposób łączą w sobie piękny rysunek dębowego drewna z subtelną taflą przeszkleń. Duże, geometryczne kształty szkleń nadają drzwiom z tej kolekcji uniwersalnego charakteru.

Zobacz więcej
Generic placeholder image