Dzisiaj firma startuje z ważnym przesłaniem: klient budujący dom swoich marzeń, nie musi już wybierać między jakością, ceną, bezpieczeństwem i designem.

Produkty z charakterystycznym “W” oferują to wszystko… jednocześnie. WIŚNIOWSKI to pomost łączący wizję z rzeczywistością.

Od lat inspirację dla każdego produktu marka WIŚNIOWSKI czerpie z codzienności. Firma proponuje rozwiązania szyte na miarę różnorodnych potrzeb. Ulepszenia technologiczne przekładają się na komfort codziennych sytuacji. Inteligentna i ciepła brama UniTherm dla Twojego domu!

Dzisiaj marka chce mówić o tym w inny sposób, rozmawiać z klientami ich językiem. Spotkać się z oczekiwaniami już na etapie projektu wymarzonego miejsca na ziemi i uczestniczyć w tej historii do samego finału.

Oczywiste wyróżniki marki: jakość, skoncentrowanie na detalu, innowacyjność i design zostały wyrażone w konkretnych wartościach.

WIŚNIOWSKI łączy: design z zadowoleniem klienta, technologię z bezpieczeństwem jego rodziny, innowacje z komfortem i wreszcie… jakość z autorską wizją konsumenta.

https://www.wisniowski.pl/