Bramy garażowe

Nowa generacja bramy segmentowej WIŚNIOWSKI prezentuje niezwykłą jakość, opartą na zbiorze unikatowych rozwiązań technicznych.

DLACZEGO INTERMO

Witamy w świecie bram garażowych WIŚNIOWSKI

Daj się zaskoczyć wieloma możliwościami. Przed Tobą prestiżowe, bezpieczne i funkcjonalne garażowe bramy segmentowe WISNIOWSKI.

Bramy segmentowe Wisniowski

Dostarczamy  wysokiej jakości stolarkę otworową, której naturalnym uzupełnieniem są bramy garażowe. W sprzedaży dostępne są funkcjonalne, bezpieczne i łatwe w obsłudze bramy garażowe segmentowe firmy Wiśniowski. Bramy garażowe różnią się miedzy sobą głównie sposobem ich otwierania. Dostarczane przez nas bramy segmentowe doskonale sprawdzą się w każdych warunkach – zarówno w obiektach nowych, jak i modernizowanych. Zasada działania tego rodzaju bram jest bardzo prosta i opiera się na segmentach poruszanych na rolkach po prowadnicach zamontowanych na ścianie oraz suficie w garażu. Konstrukcja ta zapewnia maksymalną ilość miejsca zarówno w garażu, jak i przednim.

Jak wybrać bramę do garażu?

Przy wyborze bramy warto zwrócić również uwagę na termoizolacyjność produktu oraz rodzaj materiałów, z których został wykonany, a także rodzaj zastosowanych zabezpieczeń antywłamaniowych. Ponadto dopasowując bramę garażową pod względem kolorystycznym do drzwi zewnętrznych, stworzą Państwo spójną całość i podkreślą walory estetyczne terenów wokół domu. Decydując się na bramy garażowe renomowanych producentów, mają Państwo gwarancję produktów najwyższej jakości. Bramy segmentowe to z pewnością najbardziej komfortowe rozwiązanie do garażu.

Dlaczego bramy garażowe Wiśniowski?

Bramy segmentowe Wiśniowski charakteryzują się funkcjonalnością, niezawodnością konstrukcji, a także wyjątkową estetyką. Produkty spełniają rygorystyczne normy w zakresie użytkowania. Bramy Wiśniowski są odporne na działanie wiatru, wody i promieni słonecznych. Doskonałe parametry techniczne wpływają zarówno na długi czas eksploatowania bram segmentowych, jak i zachowanie ich walorów estetycznych na lata. Bramy garażowe segmentowe dostępne w naszej ofercie są badane i certyfikowane zgodnie z wysokimi wymogami normy europejskiej.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty Intermo. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące produktów, zachęcamy także do kontaktu z nami.

Bramy garażowe wiśniowski

Uniwersalna w każdych warunkach

Za sprawą wielu rozwiązań konstrukcyjnych znajdują zastosowanie zarówno w obiektach nowych, jak również modernizowanych, gdzie wcześniej funkcjonowały inne typy bram.

Ciepła brama PRIME Wiśniowski

Wyobraź sobie bramę garażową nowej generacji. Bramę, która nie jest transformacją istniejących rozwiązań, ale twórczym efektem poszukiwań równowagi między nowoczesną techniką, jakością, bezpieczeństwem i designem. Taka jest brama PRIME

BRAMA PRIME
Wyglad barmy unitherm wiśniowski

Brama UniTherm spełnia rygorystyczne normy pod względem odporności na działanie wiatru, przenikania wody oraz przepuszczalności powietrza. Współczynniki tych parametrów mają wpływ nie tylko na wydłużenie czasu eksploatacji bramy, ale również zachowanie jej walorów estetycznych przez lata..

BRAMA UNITHERM
Segmentowa brama Unipro

Bramy UniPro to najbardziej komfortowe rozwiązanie do garażu. Jest to brama ciepła przeznaczona szczególnie do garaży ogrzewanych.

BRAMA UNIPRO
Drzwi CAL są bardzo ciepłe. Profesjonalny montaż!
Michał, Lublin
Dobre i sprawdzone okna. POLECAM!
Czesław, Lublin

Dobre doradztwo i montaż. Polecam firmę Intermo.

Marta, Lublin

Wszystko sprawnie i profesjonalnie.

Wiktor, Konopnica

Szukaliśmy długo odpowiedniej firmy do naszego wymarzonego domu. Firma Intermo przede wszystkim emanuje odpowiednim podejściem do klienta. Bardzo fachowa pomoc przy wyborze i realizacji montażu.

Marek i Agnieszka, Bystrzejowice
Polecam okna i drzwi z Intermo. Profesjonalny montaż!
Waldek, Kalinówka

Bardzo dobre okna. Polecamy Intermo Lublin

Magda i Robert, Lublin

Okna to jedna z najważniejszych części każdego budynku. Dlatego dajemy Ci szansę na stworzenie takich, które będą pasować nie tylko do designu Twojego domu, ale również do Twoich oczekiwań – nie tylko tych wizualnych. Nie musisz wybierać między wyglądem a bezpieczeństwem i komfortem.
Okna aluminiowe i PVC marki WIŚNIOWSKI łączą w sobie te wszystkie cechy.