Mniej odpadowe podejście do produkcji drzwi inspirowane jest chęcią zachowania środowiska dla przyszłych pokoleń.

Ochrona przyrody i przyszłych pokoleń jest tak prosta, jak dokonywanie małych wyborów.

Montując drzwi CAL, możesz być dumny, że Twój wybór chroni bliskich i przyrodę dla przyszłych pokoleń. Jeśli chcesz mieć drzwi, prawdziwe drzwi, takie, które będą witać Ciebie, Twoje dzieci, a może i wnuki w progu, wybierz drzwi CAL.

Drzwi CAL od producenta, który jest świadomy wpływu człowieka na środowisko. W CAL od lat pracujemy nad tym, aby zminimalizować ilość naszych odpadów. Tak właśnie działamy, gdzie od lat pracujemy dla ochrony środowiska.

Znaczenie redukcji odpadów powstających podczas produkcji jest celem programu less waste. Dzięki najnowszej technice i naszemu znaczącemu zaangażowaniu w ochronę środowiska udało nam się w firmie CAL zminimalizować ilość odpadów do minimum.

Dzięki temu możemy śmiało stwierdzić, że nasze drzwi zewnętrzne są przyjazne dla środowiska.

Oprócz opracowywania i wdrażania nowych inicjatyw mających na celu zmniejszenie wpływu na środowisko, doskonalimy procesy produkcyjne. Wybieramy materiały przyjazne dla środowiska.

Aby stworzyć naturalne drzwi, które są doskonałej jakości i przyjazne dla środowiska, wykorzystujemy ekologiczne materiały, a także lakiery i woski na bazie wody do malowania naszych naturalnych modeli skrzydeł i ram. Nasze przedmioty ostatecznie nadają się do recyklingu.

Przeczytaj także: Całość drzwi CAL można odzyskać.