DRZWI TARASOWE

Drzwi tarasowe stanowią serce każdego domowego salonu. Otwierają przestrzeń, rozświetlają pomieszczenie i gwarantują mieszkańcom wygodę w przemieszczaniu się między domem a jego otoczeniem. Muszą być zatem funkcjonalne, wytrzymałe na czynniki atmosferyczne, a także bezpieczne. Drzwi tarasowe aluminiowe i PVC marki WIŚNIOWSKI łączą w sobie te wszystkie cechy.

DLACZEGO INTERMO

Witamy w świecie drzwi tarasowych WIŚNIOWSKI

Każdy dom jest inny, tak jak każdy z nas jest inny. Dajemy Ci wybór, abyś sam zdecydował, czego potrzebujesz, aby uczynić swój dom idealnym. Wybieraj spośród najlepszych modeli okien aluminiowych i PVC. Ostateczna decyzja należy jedynie do Ciebie. Z nami na pewno znajdziesz idealne dla siebie rozwiązanie.

Marka Wiśniowski

KLASA EKSKLUZYWNA

Nasze drzwi tarasowe już w standardzie oferują unikalny design, wysoką jakość wykonania, bezpieczeństwo i trwałość.

Drzwi tarasowe Wiśniowski

Drzwi tarasowe PVC PRIMO

Tarasowe drzwi PVC łączą w sobie trwałość, wysoki poziom termoizolacji oraz uniwersalne wzornictwo. Powierzchnię ramy można uzupełnić nakładką aluminiową, która daje możliwość wyboru designu okna w ramach kolekcji Home Inclusive 2.0. Okna PVC WIŚNIOWSKI mogą być częścią nawet bardzo wymagających domów energooszczędnych lub pasywnych (wartość od 0,76 W/m2K dla okna PRIMO 82.

zobacz więcej Drzwi tarasowe PVC PRIMO
Aluminiowe drzwi tarasowe Wiśniowski

Drzwi tarasowe aluminiowe FUTURO

Drzwi tarasowe Wiśniowski mogą być stosowane we wszystkich typach obiektów. Wielowariantowość pozwala na bardzo indywidualne ukształtowanie elewacji budynku. Klient ma wpływ na kształt i kolor finalnego produktu, może również wybierać spośród szeregu rodzajów szyb – w zależności od miejsca montażu okien, ich nasłonecznienia i funkcji. Wytrzymałość aluminium gwarantuje długoletnie i bezpieczne użytkowanie. Okna aluminiowe WIŚNIOWSKI zapewniają także wysoki stopień szczelności, a to bezpośrednio przekłada się na obniżenie kosztów ogrzewania budynku.

zobacz więcej Drzwi tarasowe aluminiowe FUTURO

Szukaliśmy długo odpowiedniej firmy do naszego wymarzonego domu. Firma Intermo przede wszystkim emanuje odpowiednim podejściem do klienta. Bardzo fachowa pomoc przy wyborze i realizacji montażu.

Marek i Agnieszka, Bystrzejowice

Dobre doradztwo i montaż. Polecam firmę Intermo.

Marta, Lublin
Polecam okna i drzwi z Intermo. Profesjonalny montaż!
Waldek, Kalinówka
Drzwi CAL są bardzo ciepłe. Profesjonalny montaż!
Michał, Lublin
Dobre i sprawdzone okna. POLECAM!
Czesław, Lublin

Wszystko sprawnie i profesjonalnie.

Wiktor, Konopnica

Bardzo dobre okna. Polecamy Intermo Lublin

Magda i Robert, Lublin

WIŚNIOWSKI to 30 lat kompetencji w branży budowlanej. Nasze centrum technologiczno-produkcyjne zapewnia jakość i najwyższe standardy, a stałe doskonalenie personelu, produktów i linii technologicznych przyczyniają się do powstania produktów na najwyższym poziomie.