Drzwi wewnętrzne CAL – Kolekcja LUKSUSOWA

logo firmy CAL

Drzwi wewnętrzne z Kolekcji Luksusowej są kwintesencją eleganckiego wzornictwa.

Ich zróżnicowane wersje – pełne, częściowo lub w całości przeszklone – pozwalają na łatwe dopasowanie wyglądu skrzydła do funkcji pomieszczenia.

Proste lub zwieńczone łukiem żłobienia na powierzchni każdego modelu stanowią subtelną dekorację, która doskonale współgra z rożnymi stylami aranżacji wnętrz.

Konstrukcja skrzydła jest w 100 proc. dębowa.

Luksusowa to ponadczasowe piękno pasujące zarówno do domów w stylu klasycznym, jak też dzisiejszych przestrzeni, w których tradycja i nowoczesność mają tworzyć zgrany duet.

drzwi z szybami do pokoju
Drzwi do łazienki, szczelina wentylacyjna Wymagana powierzchnia wentylacji jest pochodną projektu wentylacji domu. Projekt zakłada różnicę ciśnień pomiędzy pomieszczeniami, ich kubaturę, krotność wymiany powietrza w określonym czasie i na podstawie tego wskazuje powierzchnię wentylacji w drzwiach. Liczą się otwory wentylacyjne w skrzydle oraz powierzchnia pomiędzy zawieszonym skrzydłem i podłogą. Standardowo skrzydło 80 jest zawieszone na wysokości 8 mm, co daje powierzchnię wentylacji 64 cm² a szczelina wentylacyjna w drzwiach CAL to ok 54 cm² (dla porównania jedna tuleja wentylacyjna o średnicy40 mm to ok 12 cm²). Pozostałą wymaganą projektem wartość powinno dać podcięcie wentylacyjne.
2020-11-29T13:08:12+01:00
Przejdź do góry