Drzwi zewnętrzne CAL – Kolekcja KLASYCZNA

logo firmy CAL

Czasy się zmieniają. A jednak pewne rzeczy pozostają niezmienne, dostarczając poczucia spokoju, stabilizacji, harmonii.

Dlatego w prawdziwym domu zawsze będzie miejsce dla klasyki i prawdziwych drewnianych drzwi. Jeśli więc w swoim szukasz tradycyjnych rozwiązań aranżacyjnych, mebli z litego drewna, przedmiotów z duszą.

I nawet jeśli Twoja przestrzeń to znak nowoczesności i minimalizmu, ale mimo to chętnie postawisz w niej stary rodzinny kredens.

Pomyśl o klasycznych drzwiach.

W kolekcji Klasycznej znajdziesz ponadczasowe wzory o sprawdzonej rzemieślniczej konstrukcji. Piękne i szlachetne. Gwarantujące ciepło i ciszę. Tradycyjne, a jednak tak zaawansowane, by zostać z Tobą na zawsze.

Standard Komfort Standard dla wygodnych, którzy chcą mieć solidne, klasyczne drzwi.

  • Izolacyjność termiczna (Ud):  1,3 W/m2K  dla drzwi sosnowych i dębowych pełnych i szklonych

  • Klasa antywłamaniowa: wyposażenie odpowiadające RC2

  • Grubość skrzydła: 65 mm

  • Wzmocnienie ramy skrzydła stalowe lub aluminiowe

  • Ościeżnica drewniana: 105 mm głębokości / 65 mm szerokości

  • Zawiasy regulowane w 3 płaszczyznach: 4 szt.

  • Zamek 3-punktowy listwowy

  • Zestaw szybowy antywłamaniowy P4: 2-szybowy

  • Dwie uszczelki

  • Próg „mrozooporny”

Wszystkie drzwi z tej kolekcji są dostępne w 25 ekologicznych, podkreślających rysunek drewna wykończeniach i niemal wszystkich kolorach świata z palety RAL.

Nasze drzwi możemy wyposażyć w szereg inteligentnych rozwiązań, które przybliżą Twój dom do domu jutra, a Tobie zapewnią komfort i spokój. Steruj drzwiami i nadzoruj ich otwieranie za pomocą smartfona! Zintegruj swoje drzwi ze SMART HOME za pomocą dedykowanego API!

Certified Passive House Component (standard CPH Component) – pierwsze na polskim rynku drzwi zewnętrzne (także z naświetlami) z certyfikatem Passive House Institute w Darmstadt. Certyfikat ten potwierdza, że nasze drzwi stanowią doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych, którym zależyna termoizolacji i szczelności oraz że mogą być one stosowane w domach pasywnych. Badanie parametrów i certyfikacja obejmowała również system montażu drzwi. Dotyczy wybranych modeli.

Nasz system pozwala dopasować gabaryty drzwi do otworu w budynku.

Drzwi jednoskrzydłowe do otworów o szerokości od 960 do 1230 mm i wysokości od 1830 do 2520 mm.

Nasze drzwi z naświetlami bocznymi pozwalają zwiększyć szerokość co 10 mm od 1140 do 2950 mm. Naświetla boczne nie pozwalają zwiększyć wysokości. Można to zrobić naświetlem górnym.

Uzupełnieniem są drzwi z dostawkami otwieranymi i dwuskrzydłowe.

Oznacza to, że możemy wykonać drzwi zewnętrzne do dowolnych otworów o szerokości od 930 mm do 2950 mm i wysokości od 1816 mm do 3000 mm.

Zobacz nasze realizacje:

2020-11-28T20:40:00+01:00
Przejdź do góry