Drzwi Wiśniowski, CAL, WIKĘD

Wybór stolarki okiennej i drzwiowej to jedna z najważniejszych decyzji przy budowie domu lub remoncie mieszkania. Produkty te wpływają na estetykę budynku, jego energooszczędność, a także bezpieczeństwo osób znajdujących się w środku. Dostarczamy aluminiowe drzwi Wiśniowski w atrakcyjnych cenach. W sprzedaży dostępne są także drzwi innych renomowanych producentów: Cal i Wikęd. Zróżnicowana stylistyka drzwi wejściowych pozwala na wybór produktu idealnie komponującego się z elewacją budynku lub wyglądem klatki schodowej. Ponadto wiele wariantów drzwi umożliwia dopasowanie drzwi do każdego obiektu oraz ekstremalnych warunków użytkowania.

DLACZEGO INTERMO

Jak wybrać drzwi zewnętrzne?

Wybór drzwi zewnętrznych jest niezwykle ważny. Powinny one wizualnie łączyć to, co znajduje się w środku budynku z tym, co stanowi jego fasadę i otoczenie. Ponadto wybierając drzwi wejściowe, należy zwrócić uwagę na ich parametry: termoizolacyjność, ochronę akustyczną, systemy antywłamaniowe, a także odporność w każdych warunkach atmosferycznych. Bardzo ważne są także materiały wykonania. W sprzedaży dostępne są drzwi aluminiowe i aluminiowo-stalowe. Oferowane przez nas produkty charakteryzują się solidną konstrukcją i ponadczasowym designem, dzięki czemu z pewnością przypadną do gustu najbardziej wymagającym użytkownikom.

Montaż drzwi

Oprócz sprzedaży produktów zapewniamy także montaż drzwi w dogodnym dla Państwa terminie. Aby drzwi dobrze służyły przez długie lata, muszą być prawidłowo zamocowane. Dlatego najlepiej powierzyć to zadanie specjalistom z firmy Intermo mającym odpowiednie kwalifikacje oraz doświadczenie niezbędne do prawidłowego montażu drzwi zewnętrznych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego salonu. Niezwykle bogaty wybór wzorów i kolorów drzwi zewnętrznych pozwoli zrealizować najbardziej wygórowane oczekiwania Klientów. Państwa uwadze polecamy także drzwi wewnętrzne również dostępne w sprzedaży.

Drzwi zewnętrzne Wiśniowski CREO

Drzwi zewnętrzne Wiśniowski

Zobacz więcej

Drzwi zewnętrzne CAL

Zobacz więcej
Jak czyścić drzwi wikęd

Drzwi zewnętrzne Wikęd

Zobacz więcej