Okna oddzielają i łączą Cię z otoczeniem domu. Wpuść do wnętrza światło, przede wszystkim chroniąc się przed chłodem i hałasem.

Wybierz okna, które dadzą Ci to wszystko. Tylko teraz w oknach PVC PRIMO 82 otrzymasz pakiet trzyszybowy w cenie dwuszybowego w rezultacie zapłacisz mniej!

To nawet o 36% lepsza termoizolacja dla Twojego domu!

Lubisz dobry design? Wybierz okna w kolorze ciemnoszary jedwab, który jest prawdziwym hitem tego sezonu.

Tylko do końca grudnia dostępny jest on w cenie kolorów standardowych.

https://wisniowski.pl

Energooszczędne okna PVC PRIMO

Okno PRIMO zaskoczy Cię prostotą, która na pierwszym miejscu stawia funkcjonalność i design.

Nasi konstruktorzy, projektanci i inżynierowie, tworząc okna marki WIŚNIOWSKI, myśleli przede wszystkim o potrzebach każdego domu.

Wiemy, jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa i niezawodność. Innymi słowy, to było naszym priorytetem w długim procesie projektowania okien PRIMO.

Wszystkie funkcjonalne zalety naszych okien PVC podkreśliliśmy nowoczesnym designem, którego prostota i elegancja będą cieszyły oko przez lata.

Współczynnik przenikania ciepła dla całego okna na poziomie od 0,76 W/m2K dla okna PRIMO 82 w skrócie są to bardzo ciepłe okna. Wartości te odnoszą się do okien jednoskrzydłowych o wym. 1480 x 1600 mm.

Technologia jutra – V-Perfect

Myślimy o funkcjonalności, ale również i estetyce naszych produktów, dlatego w produkcji okna PRIMO korzystamy z najnowocześniejszych technologii dostępnych obecnie na rynku, bazujących na założeniach przemysłu 4.0.

Takim właśnie rozwiązaniem jest technologia bezwypływkowego zgrzewu V-Perfect, którą w oknach PVC PRIMO stosujemy w standardzie.

Pozwala ona w procesie zgrzewania łączyć naroża w oknach PVC w niemal niezauważalny sposób. Zyskujemy efekt perfekcyjnego połączenia, nieosiągalny w żadnej innej technologii.

Bramy, drzwi, ogrodzenia W JEDNYM DESIGNIE

Przekrój okna wiśniowski primo 82

Design okna PRIMO oparty jest na minimalizmie i trosce o detale.

W oknach PRIMO znajdą Państwo rdzenie profili barwione w masie na 4 kolory na przykład antracyt, brąz, karmel i biały

Dodatkowo w kolorze jednostronnym PRIMO 70 dostępne są następujące kolory profili: biało-karmelowy, biało-brązowy oraz biały.

A wszystko to po to, aby zminimalizować ryzyko widoczności zarysowań na oknach okleinowanych.