Marka WIŚNIOWSKI stara się dostarczać najbardziej odpowiednie rozwiązania poprzez ścisłą współpracę z klientami i innowacyjne wizje projektantów.

Celem marki Wiśniowski jest dostarczanie produktów o najwyższej możliwej jakości, gwarantujących najwyższy poziom satysfakcji naszych klientów. Zespół WIŚNIOWSKI składa się z profesjonalistów, inżynierów i ekspertów z dziedziny technicznej, ekonomicznej i handlowej, których celem jest zwiększenie wiarygodności i siły firmy.

Łączymy ich wysoko wykwalifikowane umiejętności z nowoczesną technologią, aby stale ulepszać nasze towary i spełniać standardy branżowe. Znak CE, certyfikaty, podziękowania od instytutów i organizacji, z którymi współpracujemy, świadczą o wysokiej jakości marki WIŚNIOWSKI.

Marka WIŚNIOWSKI stara się dostarczać najbardziej odpowiednie rozwiązania

Z marki Wiśniowski skorzystały już setki firm w całym kraju i za granicą.

Potrafimy samodzielnie i profesjonalnie dobrać rozwiązania najbardziej odpowiednie dla różnorodnych obiektów.

Obiektów takich jak:

  • budynki użyteczności publicznej,
  • mieszkalne,
  • handlowe,
  • produkcyjne,
  • hotele

Także potrafimy obsłużyć cały proces inwestycyjny lub dowolny jego etap, w zależności od potrzeb inwestora.

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta, a jesteśmy w stanie to osiągnąć między innymi dzięki naszej wysoko wykwalifikowanej kadrze.

Zaplanujemy, przygotujemy i zrealizujemy każdy projekt, który obejmuje elementy stolarki aluminiowej i stalowej. Oferujemy również osobiste doradztwo i pomoc techniczną.

Istnieje wiele możliwości, jeśli chodzi o wybór drzwi WIŚNIOWSKI

Istnieje wiele możliwości, jeśli chodzi o wybór drzwi WIŚNIOWSKI

Oferują one szeroką gamę form, rozmiarów, kolorów, przeszkleń, okuć i wyposażenia. Doskonale sprawdzają się w hotelach, mieszkaniach, budynkach użyteczności publicznej czy budynkach mieszkalnych wielorodzinnych.

Okna WIŚNIOWSKI mogą być stosowane w różnych typach konstrukcji.

Ich wielowariantowość pozwala na wysokie dostosowanie elewacji budynków. Uszczelki z EPDM pozwalają na uzyskanie wysokiej szczelności okien. W wersjach rozszczelnionych stosuje się systemy wentylacyjne, co powoduje prawidłową filtrację powietrza w pomieszczeniu. Dzięki temu unikamy wilgoci w pomieszczeniach.

Możemy stworzyć okna o niemalże dowolnym kształcie stosując systemy profili z przegrodą termiczną lub bez niej. Jesteśmy w stanie stworzyć nawet najbardziej nietypowe okna przy zachowaniu odpowiednich właściwości technologicznych materiałów. Okucia dobieramy do wielkości i wagi okna, aby zapewnić jego sprawne działanie i komfort użytkowania. Specyfikacja techniczna okien WIŚNIOWSKI umożliwia produkcję szerokiej gamy okien.

Okna WIŚNIOWSKI mogą być stosowane w różnych typach konstrukcji.

Bartłomiej Burdelak

  • Doradca Techniczno-Handlowy

  • 603 398 757
ZADZWOŃ

Rafał Burdelak

  • Doradca Techniczno-Handlowy

  • 516 289 710
ZADZWOŃ