DAKO DA-100 GFT, to nowy produkt w naszej ofercie ślusarki aluminiowej. Drzwi profilowane wahadłowe DAKO DA-100 GFT został zaprojektowany z myślą o długotrwałym i intensywnym użytkowaniu, oferując jednocześnie estetykę, wygodę i najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Właściwości i zastosowanie systemu DA-100 GFT

System Dako DA-100 GFT wyróżnia się zwiększoną izolacyjnością termiczną i wytrzymałością mechaniczną, co czyni go idealnym rozwiązaniem do elementów zabudowy wejść na parterze budynków.

System ten pozwala na dostosowanie go do różnorodnych potrzeb architektonicznych, umożliwiając konstrukcję drzwi jedno- i dwuskrzydłowych, a także witryn. Ponadto, wszechstronne drzwi aluminiowe Dako DA-100 GFT mogą mieć funkcję wahadłową lub działać z ograniczeniem kierunku otwierania.

Dzięki solidnej konstrukcji, drzwi DA-100 GFT cechują się doskonałą ergonomią użytkowania, sprawdzą się zatem dobrze w budynkach użyteczności publicznej, takich jak: sklepy, urzędy, punkty handlowe czy usługowe.

Zaprojektowane z myślą o zrównoważonym rozwoju drzwi te sprawdzą się w obiektach użytkowych, które muszą spełniać obowiązujące normy ekologii i efektywności energetycznej.

Parametry witryn i drzwi wykonanych z elementów systemu DA-100 GFT spełniają wszystkie wymagania obowiązujących przepisów prawnych, dotyczących oszczędzania energii i ochrony środowiska.

Wyposażenie drzwi 

Wyposażenie drzwi obejmuje niski próg, samozamykacz ukryty w ościeżnicy oraz innowacyjny system „bezpiecznego przymyku”. Produkt dostępny jest w dwóch wariantach izolacyjności termicznej: podstawowym (ST) oraz o podwyższonej izolacyjności (SI).

Wszystkie główne profile wyposażone są ponadto w tworzywową przekładkę, poprawiającą efektywność termiczną systemu.

Tarasowe drzwi przesuwne z ukrytą ramą Dako

Bartłomiej Burdelak

  • Doradca Techniczno-Handlowy

  • 603 398 757

Rafał Burdelak

  • Doradca Techniczno-Handlowy

  • 502 614 664

Raty zero procent.