Okna Wiśniowski

Okna to jedna z najważniejszych części budynku. W sprzedaży dostępne są okna aluminiowe i PVC producenta Wiśniowski. Produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania, trwałością oraz unikalnym designem. Doskonale sprawdzą się we wszystkich typach obiektów – zarówno w nowo wybudowanych domach, jak i modernizowanych kamienicach lub blokach. Okna Wiśniowski cieszą się olbrzymim zainteresowaniem wśród Klientów indywidualnych i firm. W naszej ofercie znają Państwo wysokiej jakości okna plastikowe i aluminiowe, które z łatwością można dopasować nie tylko do designu domu, ale również oczekiwań.

Witamy w świecie okien WIŚNIOWSKI

Każdy dom jest inny, tak jak każdy z nas jest inny. Dajemy Ci wybór, abyś sam zdecydował, czego potrzebujesz, aby uczynić swój dom idealnym. Wybieraj spośród najlepszych modeli okien aluminiowych i PVC. Ostateczna decyzja należy jedynie do Ciebie. Z nami na pewno znajdziesz idealne dla siebie rozwiązanie.

Plakat okna wisniowski

Okna aluminiowe i PVC

Okna PVC zapewniają doskonałą izolację cieplną, dlatego dobrze sprawdzą się w pomieszczeniach mieszkalnych. Są to obecnie najpopularniejsze okna ze względu na ich przystępną cenę, a także bardzo dobrą izolacyjność termiczną i akustyczną. Niektóre modele okien PVC dostępne w naszej ofercie można uzupełnić nakładką aluminiową. Okna aluminiowe stosowane są często w budynkach użyteczności publicznej, hotelach i biurowcach. Charakteryzują się trwałością oraz wytrzymałością, a także efektownym wyglądem. Klient ma wpływ na kształt oraz kolor produktu, co pozwala na realizację śmiałych wizji architektonicznych.

Montaż okien

O ile zakup okien nie jest zadaniem wymagającym specjalistycznej wiedzy na temat tych produktów, o tyle do montażu niezbędne są kompetencje i doświadczenie wykonawcy. Dla naszych Klientów oferujemy także montaż okien. Sposób, w jaki zamontujemy okno, zależy przede wszystkim od miejsca jego osadzenia, rodzaju materiału ściany, a także metody wykończenia ościeża. Okna to jeden z pierwszych elementów, który pojawia się w stanie surowym budynku. Na tym etapie warto także pomyśleć o zakupie bram garażowych oraz drzwi, które będą stanowiły spójny element posesji.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą okien Wiśniowski, a także do kontaktu z nami. Odpowiemy na wszystkie pytania i chętnie pomożemy w wyborze odpowiednich dla Państwa produktów.

KLASA EKSKLUZYWNA

Nasze okna już w standardzie oferują unikalny design, wysoką jakość wykonania, bezpieczeństwo i trwałość.

Łączą w sobie trwałość, wysoki poziom termoizolacji oraz uniwersalne wzornictwo. Powierzchnię ramy można uzupełnić nakładką aluminiową, która daje możliwość wyboru designu okna w ramach kolekcji Home Inclusive 2.0. Okna PVC WIŚNIOWSKI mogą być częścią nawet bardzo wymagających domów energooszczędnych lub pasywnych

Okna aluminiowe w Lublinie

Mogą być stosowane we wszystkich typach obiektów. Wielowariantowość pozwala na bardzo indywidualne ukształtowanie elewacji budynku. Klient ma wpływ na kształt i kolor finalnego produktu, może również wybierać spośród szeregu rodzajów szyb – w zależności od miejsca montażu okien, ich nasłonecznienia i funkcji.

Drzwi CAL są bardzo ciepłe. Profesjonalny montaż!
Michał, Lublin

Wszystko sprawnie i profesjonalnie.

Wiktor, Konopnica
Polecam okna i drzwi z Intermo. Profesjonalny montaż!
Waldek, Kalinówka

Szukaliśmy długo odpowiedniej firmy do naszego wymarzonego domu. Firma Intermo przede wszystkim emanuje odpowiednim podejściem do klienta. Bardzo fachowa pomoc przy wyborze i realizacji montażu.

Marek i Agnieszka, Bystrzejowice

Dobre doradztwo i montaż. Polecam firmę Intermo.

Marta, Lublin

Bardzo dobre okna. Polecamy Intermo Lublin

Magda i Robert, Lublin
Dobre i sprawdzone okna. POLECAM!
Czesław, Lublin

Okna to jedna z najważniejszych części każdego budynku. Dlatego dajemy Ci szansę na stworzenie takich, które będą pasować nie tylko do designu Twojego domu, ale również do Twoich oczekiwań – nie tylko tych wizualnych. Nie musisz wybierać między wyglądem a bezpieczeństwem i komfortem.
Okna aluminiowe i PVC marki WIŚNIOWSKI łączą w sobie te wszystkie cechy.