Okna Wiśniowski

Okna to jeden z najbardziej istotnych elementów konstrukcji. Oferujemy okna okna aluminiowe i PCV firmy Wiśniowski. Okna wiśniowski to: wysoka jakość wykonania, trwałość oraz design. Nadają się do wszystkich typów mieszkań, zarówno do nowego domu, jak i remontowanej kamienicy czy bloku mieszkalnego. Wśród konsumentów indywidualnych i firm okna Wiśniowski są najczęściej wybierane. W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości okna plastikowe i aluminiowe, które dopasujemy do Państwa wymagań i wyglądu domu.

DLACZEGO INTERMO

Okna aluminiowe i PVC

Okna PVC zapewniają doskonałą izolację cieplną, dlatego dobrze sprawdzą się w pomieszczeniach mieszkalnych. Są to obecnie najpopularniejsze okna ze względu na ich przystępną cenę, a także bardzo dobrą izolacyjność termiczną i akustyczną. Niektóre modele okien PVC dostępne w naszej ofercie można uzupełnić nakładką aluminiową. Okna aluminiowe stosowane są często w budynkach użyteczności publicznej, hotelach i biurowcach. Charakteryzują się trwałością oraz wytrzymałością, a także efektownym wyglądem. Klient ma wpływ na kształt oraz kolor produktu, co pozwala na realizację śmiałych wizji architektonicznych.

Montaż okien

O ile zakup okien nie jest zadaniem wymagającym specjalistycznej wiedzy na temat tych produktów, o tyle do montażu niezbędne są kompetencje i doświadczenie wykonawcy. Dla naszych Klientów oferujemy także montaż okien. Sposób, w jaki zamontujemy okno, zależy przede wszystkim od miejsca jego osadzenia, rodzaju materiału ściany, a także metody wykończenia ościeża. Okna to jeden z pierwszych elementów, który pojawia się w stanie surowym budynku. Na tym etapie warto także pomyśleć o zakupie bram garażowych oraz drzwi, które będą stanowiły spójny element posesji.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą okien Wiśniowski, a także do kontaktu z nami. Odpowiemy na wszystkie pytania i chętnie pomożemy w wyborze odpowiednich dla Państwa produktów.

Witamy w świecie okien WIŚNIOWSKI

Każdy dom jest wyjątkowy, tak jak my wszyscy jesteśmy wyjątkowi. Możesz wybrać z naszej szerokiej oferty okien aluminiowych i PCV, aby Twój dom był taki, jak chcesz. Sam dokonaj swoich wyborów. Z nami znajdziesz odpowiednie rozwiązanie dla siebie.

Marka Wiśniowski

KLASA EKSKLUZYWNA

Nasze okna już w standardzie oferują unikalny design, wysoką jakość wykonania, bezpieczeństwo i trwałość.

Kolekcja Home Inclusive 2.0 daje możliwość wyboru wzoru okna, dzięki nakładce aluminiowej na powierzchni ramy. Okna PVC WIŚNIOWSKI zapewniają trwałość, wysoką izolacyjność termiczną i uniwersalną kompatybilność. Okna Wiśniowski są energooszczędne lub pasywne (okno PRIMO 82 zapewnia 0,76 W/m2K).

zobacz więcej OKNA PVC PRIMO
Okna aluminiowe w Lublinie

Różnorodność wykończeń fasady aluminiowej umożliwia bardzo spersonalizowany projekt. Możesz określić kształt i kolor produktu końcowego, a także wybrać spośród wielu rodzajów szyb w zależności od miejsca, w którym okna są umieszczone, ilości światła słonecznego, które otrzymują, oraz ich funkcji. Ze względu na swoją trwałość i wieloletnie bezpieczeństwo, okna aluminiowe są preferowane przez wielu klientów. Obniżone koszty ogrzewania wynikające z większej szczelności to jedna z zalet okien aluminiowych WIŚNIOWSKI.

zobacz więcej OKNA ALUMINIOWE FUTURO

Dobre doradztwo i montaż. Polecam firmę Intermo.

Marta, Lublin
Dobre i sprawdzone okna. POLECAM!
Czesław, Lublin
Drzwi CAL są bardzo ciepłe. Profesjonalny montaż!
Michał, Lublin

Wszystko sprawnie i profesjonalnie.

Wiktor, Konopnica

Szukaliśmy długo odpowiedniej firmy do naszego wymarzonego domu. Firma Intermo przede wszystkim emanuje odpowiednim podejściem do klienta. Bardzo fachowa pomoc przy wyborze i realizacji montażu.

Marek i Agnieszka, Bystrzejowice
Polecam okna i drzwi z Intermo. Profesjonalny montaż!
Waldek, Kalinówka

Bardzo dobre okna. Polecamy Intermo Lublin

Magda i Robert, Lublin

Okna odgrywają kluczową rolę w każdej konstrukcji. Z nami możesz dopasować okna nie tylko do projektu swojego domu, ale także do swoich życzeń – nie tylko wizualnych. Możesz połączyć wygląd, bezpieczeństwo i komfort. WIŚNIOWSKI produkuje okna aluminiowe i PVC, które zapewniają wszystkie te zalety.