Okna Wiśniowski

Okna to jeden z najbardziej istotnych elementów konstrukcji. Oferujemy okna okna aluminiowe i PCV firmy Wiśniowski. Okna wiśniowski to: wysoka jakość wykonania, trwałość oraz design. Nadają się do wszystkich typów mieszkań, zarówno do nowego domu, jak i remontowanej kamienicy czy bloku mieszkalnego. Wśród konsumentów indywidualnych i firm okna Wiśniowski są najczęściej wybierane. W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości okna plastikowe i aluminiowe, które dopasujemy do Państwa wymagań i wyglądu domu.

DLACZEGO INTERMO

Okna aluminiowe i PVC

Okna PVC zapewniają doskonałą izolację cieplną, dlatego dobrze sprawdzą się w pomieszczeniach mieszkalnych. Są to obecnie najpopularniejsze okna ze względu na ich przystępną cenę, a także bardzo dobrą izolacyjność termiczną i akustyczną. Niektóre modele okien PVC dostępne w naszej ofercie można uzupełnić nakładką aluminiową. Okna aluminiowe stosowane są często w budynkach użyteczności publicznej, hotelach i biurowcach. Charakteryzują się trwałością oraz wytrzymałością, a także efektownym wyglądem. Klient ma wpływ na kształt oraz kolor produktu, co pozwala na realizację śmiałych wizji architektonicznych.

Montaż okien

O ile zakup okien nie jest zadaniem wymagającym specjalistycznej wiedzy na temat tych produktów, o tyle do montażu niezbędne są kompetencje i doświadczenie wykonawcy. Dla naszych Klientów oferujemy także montaż okien. Sposób, w jaki zamontujemy okno, zależy przede wszystkim od miejsca jego osadzenia, rodzaju materiału ściany, a także metody wykończenia ościeża. Okna to jeden z pierwszych elementów, który pojawia się w stanie surowym budynku. Na tym etapie warto także pomyśleć o zakupie bram garażowych oraz drzwi, które będą stanowiły spójny element posesji.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą okien Wiśniowski, a także do kontaktu z nami. Odpowiemy na wszystkie pytania i chętnie pomożemy w wyborze odpowiednich dla Państwa produktów.

Witamy w świecie okien WIŚNIOWSKI

Każdy dom jest wyjątkowy, tak jak my wszyscy jesteśmy wyjątkowi. Możesz wybrać z naszej szerokiej oferty okien aluminiowych i PCV, aby Twój dom był taki, jak chcesz. Sam dokonaj swoich wyborów. Z nami znajdziesz odpowiednie rozwiązanie dla siebie.

Marka Wiśniowski

KLASA EKSKLUZYWNA

Nasze okna już w standardzie oferują unikalny design, wysoką jakość wykonania, bezpieczeństwo i trwałość.

Kolekcja Home Inclusive 2.0 daje możliwość wyboru wzoru okna, dzięki nakładce aluminiowej na powierzchni ramy. Okna PVC WIŚNIOWSKI zapewniają trwałość, wysoką izolacyjność termiczną i uniwersalną kompatybilność. Okna Wiśniowski są energooszczędne lub pasywne (okno PRIMO 82 zapewnia 0,76 W/m2K).

zobacz więcej OKNA PVC PRIMO
Okna aluminiowe w Lublinie

Różnorodność wykończeń fasady aluminiowej umożliwia bardzo spersonalizowany projekt. Możesz określić kształt i kolor produktu końcowego, a także wybrać spośród wielu rodzajów szyb w zależności od miejsca, w którym okna są umieszczone, ilości światła słonecznego, które otrzymują, oraz ich funkcji. Ze względu na swoją trwałość i wieloletnie bezpieczeństwo, okna aluminiowe są preferowane przez wielu klientów. Obniżone koszty ogrzewania wynikające z większej szczelności to jedna z zalet okien aluminiowych WIŚNIOWSKI.

zobacz więcej OKNA ALUMINIOWE FUTURO
Polecam okna i drzwi z Intermo. Profesjonalny montaż!
Waldek, Kalinówka
Drzwi CAL są bardzo ciepłe. Profesjonalny montaż!
Michał, Lublin

Szukaliśmy długo odpowiedniej firmy do naszego wymarzonego domu. Firma Intermo przede wszystkim emanuje odpowiednim podejściem do klienta. Bardzo fachowa pomoc przy wyborze i realizacji montażu.

Marek i Agnieszka, Bystrzejowice

Bardzo dobre okna. Polecamy Intermo Lublin

Magda i Robert, Lublin

Dobre doradztwo i montaż. Polecam firmę Intermo.

Marta, Lublin
Dobre i sprawdzone okna. POLECAM!
Czesław, Lublin

Wszystko sprawnie i profesjonalnie.

Wiktor, Konopnica

Okna odgrywają kluczową rolę w każdej konstrukcji. Z nami możesz dopasować okna nie tylko do projektu swojego domu, ale także do swoich życzeń – nie tylko wizualnych. Możesz połączyć wygląd, bezpieczeństwo i komfort. WIŚNIOWSKI produkuje okna aluminiowe i PVC, które zapewniają wszystkie te zalety.