PODŁOGI LEPSZE MATERIAŁY

Firma Tarkett jest liderem w produkcji odpowiedzialnej za środowisko i zajmuje się rozwojem produktów zrównoważonych od dziesiątek lat. Każdy człowiek, projekt czy środowisko jest inny i wymaga dostosowanych rozwiązań – w kwestii budżetów, funkcjonalności produktu i zrównoważonego rozwoju. To staje się możliwe tylko dzięki szerokiemu wachlarzowi podłóg, co pozwala nam doradzać klientom, która z nich będzie najlepsza do danego projektu, bez konfliktu interesów.

Starfloor Vintage Indywidualny charakter domu

Starfloor Vintage jest coraz piękniejszy wraz z upływem czasu, ma wygląd startego dębu w naturalnych odcieniach. Posiada powierzchnię wytartą przez pogodę i czas, sugerującą tradycję i kunszt, a głęboko tłoczona powierzchnia dodaje realistycznej faktury.

Generic placeholder image

Starfloor Trend Nowoczesność

Starfloor Trend to przede wszystkim nowoczesność, tworzy atmosferę miasta dzięki wachlarzowi nowoczesnych stylów. Wzory czarno-białe, paski i linie, metaliczne, matowe i błyszczące dają możliwość stworzenia finezyjnych efektów kontrastujących ze sobą lub współgrających. Wygodna i dźwiękochłonna powierzchnia dzięki obróbce Extreme Protection tworzy twardą, trwałą podłogę, która jest łatwa w czyszczeniu, a dzięki samoprzylepnemu podkładowi uzyskanie wyjątkowego efektu jest łatwiejsze niż dotychczas.

Generic placeholder image

Starfloor Ceramic

Delikatne odcienie minerałów płytek Starfloor Ceramic to perfekcyjne wyrażenie nowoczesności poprzez prostotę. Odkrywaj świat minerałów dzięki subtelnym matowym efektom w nowoczesnych odcieniach i wzorach, od szorstkiego, porowatego kamienia po gładki, nawoskowany beton. Efekt ogólny podkreśla format płytek, również samoprzylepnych, co sprawia, że uzyskanie nowego stylu jest wyjątkowo łatwe i ekonomiczne. Wygodna i dźwiękochłonna powierzchnia dzięki obróbce Extreme Protection jest także wyjątkowo trwała.

Generic placeholder image

Starfloor Classic Klasyczne wzory

Klasyczne wzory drewna Starfloor Classic dają Twojemu domowi styl, elegancję i autentyczność w idealnej harmonii. Samoprzylepny format Starfloor pozwala z łatwością uzyskać nowy styl za pomocą podłogi, która daje komfort pod stopami i pochłania hałasy. Obróbka powierzchni Extreme Protection gwarantuje twardą, trwałą podłogę, która jest łatwa w czyszczeniu. I wreszcie, zużywa się tylko to, co konieczne, nic się nie marnuje.

Generic placeholder image

LaminArt 832 Nowoczesny styl

Lamin’Art 832 stanowi modną opcję nowoczesnego stylu w kolorze czarno-białym oraz szarym. We wzorach od spektakularnego i graficznego po bardziej bezpretensjonalny wygląd podłogi bardziej stonowanej, opcja extra szerokiej deski daje możliwość podążania za trendami. Mocna i trwała, jest idealną opcją wszędzie tam, gdzie potrzebujesz podłogi odpornej na ogólne zużycie, a także wgniecenia i zadrapania. Ślady można z łatwością zmyć z powierzchni odpornej na zabrudzenia, a regularne odkurzanie sprawi, że cały czas będzie wyglądała jak nowa. Dzięki długotrwałemu wykończeniu wysokiej jakości, ta mocna, niezawodna podłoga jest idealna do bardziej uczęszczanych części Twojego domu.

Generic placeholder image

Woodstock 832 Piękno klasycznego dębu

Podziwiaj urodę klasycznego dębu w kolekcji panli laminowanych Woodstock 832. Obszerna linia, obejmujące modne szarości oraz bardziej tradycyjny beż i miód, oferuje dębowe podłogi dla każdego, od nowoczesnej po przytulną i wygodną. W gładkim lub strukturowanym wykończeniu, wytłaczana powierzchnia i fazowane krawędzie nadają panlom niezwykle realistyczny wygląd. Nie tylko wygląda jak podłoga drewniana, ale jest też taka w dotyku. Panele podłogowe Woodstock 832 to także wszystkie praktyczne atuty mocnej, trwałej, nowoczesnej powierzchni, odpornej na ogólne zużycie, wgniecenia i zadrapania. Ślady można z łatwością zmyć z odpornej na zabrudzenia powierzchni, a regularne odkurzanie sprawi, że cały czas będzie wyglądała jak nowa. Dzięki długotrwałemu wykończeniu wysokiej jakości, ta mocna, niezawodna podłoga jest idealna do bardziej uczęszczanych części Twojego domu.

Generic placeholder image

Vintage 832 Wrażenie drewna dojrzewającego z wiekiem

Dzięki wyjątkowej ustrukturowanej powierzchni Vintage 832 odtwarza wrażenie drewna dojrzewającego z wiekiem. Połączenie wytłaczanej powierzchni z efektem ręcznego strugania daje tej podłodze oryginalne wrażenie ręcznie obrabianych desek, które wycierają się z wiekiem. Przy takim powiewie historii i prestiżu, Vintage 832 gwarantuje także wszystkie praktyczne atuty mocnej, trwałej, nowoczesnej powierzchni, odpornej na ogólne zużycie, wgniecenia i zadrapania. Ślady można z łatwością zmyć z odpornej na zabrudzenia powierzchni, a regularne odkurzanie sprawi, że cały czas będzie wyglądała jak nowa. Dzięki trwałemu wykończeniu wysokiej jakości, ta mocna, niezawodna podłoga jest idealna do bardziej uczęszczanych części Twojego domu.

Generic placeholder image

Loft 832 Uniwersalne wzory kamienia i metalu

Dzięki uniwersalnym wzorom kamienia i metalu, Loft 832 daje okazje do wykazania się kreatywnością. Dzięki dostępności dwóch rozmiarów desek i nowemu formatowi płytek można tworzyć szeroki wachlarz wzorów od wyglądu dużych betonowych płyt po nutę mieniącego się metalu lub delikatność odcieni szarości. Bez względu na to, czy lubisz styl naturalny czy dynamiczne barwne efekty, Loft 832 to idealne rozwiązanie do wszystkich pomieszczeń, które wymagają mocnej, trwałej powierzchni, odpornej na ogólne zużycie, wgniecenia i zadrapania. Ślady można z łatwością zmyć z odpornej na zabrudzenia powierzchni, a regularne odkurzanie sprawi, że cały czas będzie wyglądała jak nowa. Dzięki trwałemu wykończeniu wysokiej jakości, ta mocna, niezawodna podłoga jest idealna do bardziej uczęszczanych części Twojego domu.

Generic placeholder image

Essentials Odkryj 13 naszych najpopularniejszych kolekcji wzorniczych.

Essentials 100 Kolekcja bardzo nowoczesnych dekorów, które pozwolą Ci zmienić wnętrze mieszkania, przy niewielkim nakładzie kosztów

Essentials 120 Oferta wykładzin winylowych oferująca klasyczne dekory i dobrą jakość.

Essentials 150 Szeroka oferta klasycznych wzorów i kolorów dopasowanych do każdego budżetu!

Essentials 200 Kolekcja obejmująca klasyczne wzory. Zapewnia komfort i stylową aranżację wnętrza.

Essentials 220T Kolekcja drewnianych i kamiennych wzorów. Wykładziny o dobrej jakości, z podkładem tekstylnym.

Essentials 240 Kompaktowa wykładzina winylowa zapewniająca komfort użytkowania. Konstrukcja wykładziny gwarantuje łatwy i szybki montaż, a dzięki szerokiej ofercie wzorów i kolorów, stworzysz niepowtarzalny klimat w swoim wnętrzu.

Essentials 260 Wszystkie najpopularniejsze wzory zebrane w jedną kolekcję, pozwalają Ci na swobodne dobranie tego, który będzie idealnie współgrał z aranżacją wnętrza.

Essentials 280T Idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy planują renowację mieszkania. Wykładzina winylowa z podkładem tekstylnym, łatwa do zainstalowania nawet na nierównym podłożu. A dodatkowo możesz wybierać spośród szerokiej oferty wzorów.

Essentials 300 Wykładzina winylowa dostępna w wielu kolorach i wzorach, by odpowiedzieć na potrzeby każdej aranżacji wnętrza.

Essentials 300T Wykładzina mieszkaniowa oferująca idealny kompromis między komforte, odpornością i wytrzymałością. Ponadczasowe wzornictwo i możliwość instalacji w każdym pomieszczeniu.

Essentials 370 Kompaktowa wykładzina winylowa dostępna we wzorach kamiennych i drewnianych, idealna do wielu pomieszczeń w Twoim domu.

Essentials 400 Wykładzina gwarantująca wysoki komfort użytkowania we wszystkich pomieszczeniach Twojego domu narażonych na małe i średnie natężenie ruchu.

Essentials 450 Jeden z najgrubszych produktów w swojej kategorii. Komfortowy i odporny na użytkowanie świetnie sprawdzi się z każdym pomieszczeniu Twojego domu.

Generic placeholder image Generic placeholder image Generic placeholder image

Exclusives Odkryj ponad 250 nowych wzorów

Wyjątkowa oferta wzornicza dopasowana do potrzeb każdego projektu wnętrza

Generic placeholder image