Realizacje Intermo Lublin to miejsce, gdzie prezentujemy zdjęcia z naszych montaży okien i drzwi.

Jesteśmy renomowaną firmą specjalizującą się w projektowaniu, produkcji i montażu wysokiej jakości okien i drzwi zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Nasza galeria Realizacje Intermo Lublin jest pełna inspirujących obrazów, które ukazują różnorodne projekty, w których uczestniczyliśmy. Zdjęcia przedstawiają zainstalowane przez nas okna i drzwi w różnych stylach, kolorach i kształtach, doskonale dopasowanych do architektury domów, mieszkań i budynków komercyjnych.

2024-06-14T07:24:05+02:00

Montaż okien DAKO – Zadbaj o komfort w swoim domu!

Montaż okien DAKO - Zadbaj o komfort w swoim domu! Chcesz cieszyć się ciepłem i oszczędnością energii w swoim domu?  Wybierz ciepły montaż okien od DAKO.eu. Dzięki naszej nowoczesnej technologii montażu, zapewniamy Ci doskonałą [...]

Nasze realizacje są nie tylko estetyczne, ale również funkcjonalne i trwałe.

W galerii prezentujemy nie tylko finalny efekt, ale również proces montażu, aby pokazać nasze staranne podejście i profesjonalizm. Zdjęcia odzwierciedlają różnorodne typy okien i drzwi, takie jak okna PCV, aluminiowe, drewniane, drzwi zewnętrzne, wewnętrzne, przesuwne i wiele innych.

Jako firma Intermo Lublin jesteśmy dumni z naszych dokonań i chcemy podzielić się nimi z naszymi klientami oraz osobami poszukującymi inspiracji. Przez przeglądanie naszej galerii Realizacje Intermo Lublin można zobaczyć, jak nasze okna i drzwi doskonale integrują się z różnymi stylami wnętrz i elewacji, dodając im elegancji, energooszczędności i bezpieczeństwa.

Jeśli szukasz pomysłów na nowe okna i drzwi, zapraszamy do zapoznania się z naszą galerią Realizacje Intermo Lublin.

Nasz zespół doświadczonych profesjonalistów jest gotowy, aby doradzić i pomóc Ci w wyborze najodpowiedniejszych rozwiązań dla Twojego domu lub biznesu. Realizacje Intermo Lublin to doskonałe źródło inspiracji i pewności, że możemy dostarczyć Ci wysokiej jakości produkty oraz profesjonalny montaż, który spełni Twoje oczekiwania.

5 / 5

Polecam firmę. Profesjonalne doradztwo i obsługa. Panowie są konkretni i terminowi. Gotowi do polecenia rozwiązań niestandardowych i będących na czasie. Szczerze polecam!

Piter S., Opinia z Google

Serdecznie polecam, Panowie rozwiązali mój problem z drzwiami, pomimo że nie kupiłem u nich( żałuję, ale jeszcze salonu nie było, jak montowałem swoje). Bardzo profesjonalni i chętni do pomocy. Rzadkość wśród doradców. Dziękuję jeszcze raz i polecam.

Sławek Stelmasiewicz, Opinia z Google

Polecam firmę Intermo Lublin. Właściciele są bardzo otwarci do klienta. Mają ogromną wiedzę i rzetelnie podchodzą do swoich zadań. Wszystko jest dokładnie wytłumaczone. Skorzystaliśmy z usług przy zamawianiu stolarki okiennej. Instalatorzy wykazali się profesjonalizmem podczas montażu oraz bardzo chętnie odpowiadali na wszystkie nurtujące pytania dając rady dotyczące kolejnych etapów budowy. Zapewne skorzystamy z usług firmy Intermo przy zakupie drzwi.

Antoni, Opinia z Google

Firma Intermo wykonała dla nas montaż okien marki Wiśniowski w nowym domu. Zostaliśmy obsłużeni bardzo profesjonalnie zarówno na etapie doradztwa jak i montażu. Jakość okien bez zarzutu. Na pewno będziemy kontynuować współpracę przy dalszych etapach budowy.

Adam Mazur, Opinia z Google

Polecam, ekipa Intermo stanęła na wysokości zadania i zmontowali piękną aluminiową stolarkę okienną razem z drzwiami i bramą.

Daniel Morski, Opinia z Google

W firmie Intermo zamawiałem stolarkę okienną wraz z bramą garażową i drzwiami wejściowymi. Od samego początku zostałem potraktowany bardzo profesjonalnie. Opiekunem mojego zamówienia był Pan Marek, który wykazał się ogromną wiedzą i doświadczeniem, chętnie dzielił się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi naszych wyborów i trafnie doradzał. Zamówienie trafiło do nas w umówionym terminie. Montaż wykonany bardzo starannie i solidnie. Panowie kulturalni i zostawili po sobie porządek na budowie. Na uwagę zasługuje fakt, że firma Intermo posiada własną ekipę montażową za, która jest w pełni odpowiedzialna. Podczas montażu bramy zabezpieczono w fachowy sposób świeże wylewki w garażu dzięki czemu nic nie ucierpiało. Cieszę się, że z licznych ofert wybrałem Intermo. Szczerze polecam i zajrzę do Was na kolejnych etapach budowy.

Mateusz Żurawski, Opinia z Google

Wspaniała współpraca i bardzo dobre doradztwo. Pan Rafał super gość. Okna wstawione bardzo dobrze. Drzwi wejściowe również, wracam niedługo jeszcze po drzwi i bramę. Polecam z całego serca.

Klaudia Dudzińska, Opinia z Google