Rolety adaptacyjne ćwierćokrągłe GK-P

Mirola logo firmowe

Dzięki możliwości montażu rolet GK-P bezpośrednio na elewacji budynku, system nie wymaga ingerencji w konstrukcję i montaż okna, przez co nie zmienia się poziom izolacji cieplnej.

Kaseta, pancerz oraz prowadnice rolety wykonane są z wysokogatunkowej lakierowanej blachy aluminiowej.

 1. Pokrywa rewizyjna
 2. Pokrywa górna
 3. Pokrywa boczna
 4. Wał napędowy z osprzętem
 5. Pancerz rolety
 6. Listwa dolna pancerza rolety
 7. Ślizg pancerza
 8. Prowadnica HTF
 9. Nakładka półokrągła prowadnicy HTF
Szczegóły rolety elewacyjnej Lublin
 • Możliwość zastosowania zintegrowanej moskitiery rolowanej z siatką umieszczoną w kasecie rolety.

Dzięki zabezpieczeniom antywłamaniowym oraz mocnym pancerzom rolety zdecydowanie utrudniają włamanie i chronią przed wandalizmem.
Wysokiej jakości materiały chronią przed nadmiernym nagrzewaniem i zewnętrznymi hałasami, gwarantują pełną dyskrecję i prywatność, dają poczucie intymności tworząc przyjemną atmosferę.
Pianka termoizolacyjna wypełniająca pancerz w połączeniu z warstwą powietrza powstałą pomiędzy opuszczoną roletą i oknem skutecznie chroni przed stratami ciepła w zimie a latem zapewnia przyjemny chłód wewnątrz pomieszczeń.
Wszystkie elementy rolety, w tym elektryczne napędy i automatyka, posiadają gwarancję nawet do 60 miesięcy, dlatego nie trzeba się martwić o naprawy i wymianę części. Ponadto chronią okna przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi przedłużając ich żywotność.
Rolety są doskonale dobrane i dopasowane do najbardziej wyszukanych potrzeb, gdyż ich produkcja odbywa się na indywidualne zamówienie, po dokonaniu obmiarów i oględzin obiektu.
Dostępne napędy ręczne i elektryczne, zdalne sterowanie z programowaniem czasowym, automatyka zmierzchowa oraz wiatrowa i słoneczna powodują, iż użytkowanie rolet jest lekkie, łatwe i wygodne.
Szeroka paleta standardowych kolorów oraz oklein drewnopodobnych, a także możliwość lakierowania proszkowego wg kolorystyki RAL pozwala dopasować kolor rolety do indywidualnych wymagań i doskonale wkomponować ją w każdą elewację.
Ponad 25 letnie doświadczenie firmy w zakresie produkcji i montażu rolet, to gwarancja fachowego doradztwa dla naszych klientów.

Bartłomiej Burdelak

 • Doradca Techniczno-Handlowy

 • 603 398 757

Rafał Burdelak

 • Doradca Techniczno-Handlowy

 • 502 614 664

Raty zero procent.
2023-10-30T12:08:16+01:00
Przejdź do góry