Rolety mSCREEN CLASSIC

Rolety mSCREEN CLASSIC

Zewnętrzna roleta tekstylna to jeden z najnowocześniejszych systemów zaciemniania do domów jednorodzinnych, budynków użyteczności publicznej, wiat, pergoli i ogrodów zimowych.

Ze względu na swój atrakcyjny wygląd i niewielkie wymiary konstrukcyjne są doskonałym produktem do tworzenia indywidualnej architektury przez biura projektowe.

  1. Bok kasety
  2. Kaseta – część górna
  3. Pokrywa rewizyjna 90
  4. Wał napędowy z osprzętem
  5. Tkanina ZIP
  6. Prowadnica aluminiowa ZIP
  7. Wkład prowadnicy z PCV
  8. Zakończenie prowadnicy
  9. Zakończenie listwy PCV
  10. Listwa końcowa z obciążeniem
Rolety screen w Lublinie

Roleta wykonana jest w standardzie w systemie typu ZIP. Brzegi poszycia posiadają specjalny zamek, utrzymujący materiał w prowadnicach.

Ten system prowadnic zwiększa stabilność rolety na wietrze i zapewnia odpowiedni naciąg materiału.

Tkaniny są dostępne z różnym stopniem przezierności i gamie kolorów, pozwalając na tworzenie intymnej atmosfery wewnątrz pomieszczeń.

 

Rolety tekstylne mają na celu zapewnienie komfortu cieplnego poprzez swoje właściwości.

Zewnętrzne rolety screen nie zapewniają pełnej dyskrecji wieczorami, nocą lub w pochmurne dni, ze względu na swoją charakterystykę.

Wyjątek mogą stanowić tkaniny typu Block-out / Black-out, które zatrzymują do 100% światła widzialnego wpadającego do wewnątrz oraz wychodzącego z wnętrza obiektu.

Wysokogatunkowe aluminium, z którego wykonano elementy systemu, odporne jest na zmienne warunki atmosferyczne, a dobrej jakości wielowarstwowy lakier, którym pokryte są elementy rolety odporny jest na promienie UV.

Odpowiednio dobrane tkaniny rolet gwarantują dodatkowe korzyści w postaci termoizolacji. Tkaniny skutecznie ograniczają dopływ ciepła, absorbując część promieniowania słonecznego.

Wysokiej jakości materiały chronią przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń, gwarantują w dzień pełną dyskrecję i prywatność oraz dają poczucie intymności, tworząc przyjemną atmosferę.

Dostępne napędy ręczne i elektryczne, zdalne sterowanie z programowaniem czasowym, automatyka zmierzchowa oraz wiatrowa i słoneczna powodują, iż użytkowanie rolet jest lekkie, łatwe i wygodne.
Szeroka gama standardowych kolorów wg palety RAL pozwala dopasować kolor rolety do indywidualnych wymagań i doskonale wkomponować ją w każdą elewację.
2020-12-08T19:41:46+01:00
Przejdź do góry