Rolety nakładane AK-FLEX

Mirola logo firmowe

Rolety nakładane ALUKON AK-FLEX nadają się do każdej zabudowy dotyczącej nowego lub renowacyjnego budownictwa.

Główną zaletą AK-FLEX jest jej budowa. Dzięki niej AK-FLEX można dopasować do każdej grubości i konstrukcji muru.

System rolet AK-FLEX jest kompatybilny ze wszystkimi popularnymi modelami okien na rynku i zapewnia doskonałą izolację termiczno-akustyczną.

Rewizja wewnętrzna: Wewnętrzna klapa rewizyjna może być otwierana w kierunku dołu. Duży otwór po otwarciu rewizji zapewnia nam łatwy dostęp do wnętrza kasety w celach konserwacyjnych. Bez wpływu na wewnętrzną przestrzeń skrzynki istnieje możliwość zastosowania zintegrowanej moskitiery.

 1. bok
 2. część wewnętrzna
 3. zewnętrzna
 4. górna część
 5. Profil zewnętrzny
 6. nośnik tynku
 7. klin docieplający (rewizja wewnątrz)
 8. ślizg górny
 9. ślizg dolny
 10. profil bazowy
 11. klapa rewizyjna
 12. profil adaptacyjny na click
 13. profil wzmacniający
 14. prowadnica PCV
 15. prowadnica moskitiery ALU
Specyfikacja rolety
 • Możliwość montażu rolety razem z oknem.

 • Możliwość zastosowania modułu zintegrowanej moskitiery rolowanej z siatką umieszczoną w kasecie rolety przed pancerzem (patrząc od wewnątrz) bez konieczności wymiany prowadnic i kasety.

AK-FLEX poprzez budowę korpusu kasety wykonanej z materiału EPS proponuje optymalną wartość spełniającą wymogi oraz przepisy dotyczące rynku.

Wymóg energooszczędności jest spełniony poprzez tą skrzynkę według wszelkich norm (EvEV).

Dzięki temu zabezpieczamy swoje projekty budowlane na wiele lat. Wraz z wersją bazową skrzynki (skrzynka z rewizją dolną od wewnątrz 260 x 265) jesteśmy w stanie osiągnąć wartość izolacji termicznej na poziomie 0,61 W/m2K.

Na podstawie kolejnych wielkości kasety jesteśmy w stanie uzyskać zaskakującą wartość termoizolacyjności na poziomie nawet 0,30 W/m2K.

Dzięki zabezpieczeniom antywłamaniowym oraz mocnym pancerzom rolety zdecydowanie utrudniają włamanie i chronią przed wandalizmem.
Wysokiej jakości materiały chronią przed nadmiernym nagrzewaniem i zewnętrznymi hałasami, gwarantują pełną dyskrecję i prywatność, dają poczucie intymności tworząc przyjemną atmosferę.
Pianka termoizolacyjna wypełniająca pancerz w połączeniu z warstwą powietrza powstałą pomiędzy opuszczoną roletą i oknem skutecznie chroni przed stratami ciepła w zimie a latem zapewnia przyjemny chłód wewnątrz pomieszczeń.
Wszystkie elementy rolety, w tym elektryczne napędy i automatyka, posiadają gwarancję nawet do 60 miesięcy, dlatego nie trzeba się martwić o naprawy i wymianę części. Ponadto chronią okna przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi przedłużając ich żywotność.
Rolety są doskonale dobrane i dopasowane do najbardziej wyszukanych potrzeb, gdyż ich produkcja odbywa się na indywidualne zamówienie, po dokonaniu obmiarów i oględzin obiektu.
Dostępne napędy ręczne i elektryczne, zdalne sterowanie z programowaniem czasowym, automatyka zmierzchowa oraz wiatrowa i słoneczna powodują, iż użytkowanie rolet jest lekkie, łatwe i wygodne.
Szeroka paleta standardowych kolorów oraz oklein drewnopodobnych, a także możliwość lakierowania proszkowego wg kolorystyki RAL pozwala dopasować kolor rolety do indywidualnych wymagań i doskonale wkomponować ją w każdą elewację.
Ponad 25 letnie doświadczenie firmy w zakresie produkcji i montażu rolet, to gwarancja fachowego doradztwa dla naszych klientów.

Zobacz nasze realizacje:

2020-11-24T19:12:49+01:00
Przejdź do góry