Rolety nakładane TOP PSI

Mirola logo firmowe

Rolety nakładane TOP PSI nadają się do każdej zabudowy dotyczącej nowego lub renowacyjnego budownictwa.

Jedną z głównych zalet rolety TOP PSI jest jej budowa. System TOP PSI jest kompatybilny ze wszystkimi popularnymi modelami okien na rynku i zapewnia doskonałą izolację termiczno-akustyczną.

  • Możliwość montażu rolety razem z oknem.

  • Możliwość zastosowania modułu zintegrowanej moskitiery rolowanej z siatką umieszczoną w kasecie rolety przed pancerzem (patrząc od wewnątrz) bez konieczności wymiany prowadnic i kasety.

Kaseta rolety wykonana jest z wysokiej klasy materiału izolacyjnego Grupor RG 35 i występuje w trzech rozmiarach: 260×279 mm, 300×310 mm oraz 365×310 mm.

TOP PSI jest w stanie zapewnić doskonałą izolację akustyczną. W zależności od rodzaju kasety możemy osiągnąć wartość (Rw) na poziomie 41 dB oraz doskonałą izolację termiczną na poziomie 0.47 W/(m2*K)

Dzięki zabezpieczeniom antywłamaniowym oraz mocnym pancerzom rolety zdecydowanie utrudniają włamanie i chronią przed wandalizmem.
Wysokiej jakości materiały chronią przed nadmiernym nagrzewaniem i zewnętrznymi hałasami, gwarantują pełną dyskrecję i prywatność, dają poczucie intymności tworząc przyjemną atmosferę.
Pianka termoizolacyjna wypełniająca pancerz w połączeniu z warstwą powietrza powstałą pomiędzy opuszczoną roletą i oknem skutecznie chroni przed stratami ciepła w zimie a latem zapewnia przyjemny chłód wewnątrz pomieszczeń.
Wszystkie elementy rolety, w tym elektryczne napędy i automatyka, posiadają gwarancję nawet do 60 miesięcy, dlatego nie trzeba się martwić o naprawy i wymianę części. Ponadto chronią okna przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi przedłużając ich żywotność.
Rolety są doskonale dobrane i dopasowane do najbardziej wyszukanych potrzeb, gdyż ich produkcja odbywa się na indywidualne zamówienie, po dokonaniu obmiarów i oględzin obiektu.
Dostępne napędy ręczne i elektryczne, zdalne sterowanie z programowaniem czasowym, automatyka zmierzchowa oraz wiatrowa i słoneczna powodują, iż użytkowanie rolet jest lekkie, łatwe i wygodne.
Szeroka paleta standardowych kolorów oraz oklein drewnopodobnych, a także możliwość lakierowania proszkowego wg kolorystyki RAL pozwala dopasować kolor rolety do indywidualnych wymagań i doskonale wkomponować ją w każdą elewację.
Ponad 25 letnie doświadczenie firmy w zakresie produkcji i montażu rolet, to gwarancja fachowego doradztwa dla naszych klientów.

Zobacz nasze realizacje:

2020-11-24T19:23:22+01:00
Przejdź do góry