ROLETY ZEWNĘTRZNE

Nasze produkty posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty i atesty, co potwierdza ich wysoka jakość w zakresie realizacji europejskich standardów bezpieczeństwa.

DLACZEGO INTERMO

Witamy w świecie rolet zewnętrznych MIROLA

W trosce o bezpieczne, bezawaryjne i komfortowe użytkowanie naszych produktów zapewniamy serwis i przeglądy pogwarancyjne.

Mirola sprzedaż rolet Lublin

Atesty i aprobaty

Nasze produkty posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty i atesty, co potwierdza ich wysoka jakość w zakresie realizacji europejskich standardów bezpieczeństwa.

Roleta adaptacyjna Mirola Lublin

To system o zastosowaniu zarówno na etapie budowy, jak i do budynków już wykończonych lub remontowanych (np. w trakcie wymiany okien). Dzięki możliwości montażu rolet bezpośrednio na elewacji budynku, system nie wymaga ingerencji w konstrukcję i montaż okna, przez co nie zmienia się poziom izolacji cieplnej.

zobacz więcej ROLETY ADAPTACYJNE
Nakladane rolety Mirola Lublin

Rolety nakładane nadają się do każdej zabudowy dotyczącej nowego lub renowacyjnego budownictwa. Główną zaletą jest jej budowa. Dzięki niej można dopasować do każdej grubości i konstrukcji muru.

zobacz więcej ROLETY NAKŁADANE
Rolety podtynkowe Lublin

Rolety podtynkowe mogą być stosowane podczas budowy, w trakcie modernizacji budynku (przed ociepleniem) lub przy wymianie okien. Wymagają jednak przygotowania odpowiednich wnęk w nadprożu na kasetę rolety.

zobacz więcej ROLETY PODTYNKOWE
Montaż rolet antywłamaniowych w Lublinie

Szczególne wymogi w zakresie bezpieczeństwa obiektu możliwe są do spełnienia tylko dzięki zastosowaniu systemu specjalistycznych rolet zewnętrznych z atestem antywłamaniowym.

zobacz więcej ROLETY ANTYWŁAMANIOWE

Szukaliśmy długo odpowiedniej firmy do naszego wymarzonego domu. Firma Intermo przede wszystkim emanuje odpowiednim podejściem do klienta. Bardzo fachowa pomoc przy wyborze i realizacji montażu.

Marek i Agnieszka, Bystrzejowice
Drzwi CAL są bardzo ciepłe. Profesjonalny montaż!
Michał, Lublin
Dobre i sprawdzone okna. POLECAM!
Czesław, Lublin

Dobre doradztwo i montaż. Polecam firmę Intermo.

Marta, Lublin

Wszystko sprawnie i profesjonalnie.

Wiktor, Konopnica

Bardzo dobre okna. Polecamy Intermo Lublin

Magda i Robert, Lublin
Polecam okna i drzwi z Intermo. Profesjonalny montaż!
Waldek, Kalinówka

Wysokiej jakości materiały chronią przed nadmiernym nagrzewaniem i zewnętrznymi hałasami, gwarantują pełną dyskrecję i prywatność, dają poczucie intymności tworząc przyjemną atmosferę.