Trzydzieści lat to okres, który świadczy o stabilności, zaufaniu i doskonałej jakości. Dlatego też z dumą obchodzimy trzydziestolecie naszej firmy DAKO! Z tej wyjątkowej okazji przygotowaliśmy coś naprawdę niezwykłego dla naszych lojalnych klientów.

Od 1 lutego do 30 kwietnia 2024 roku serdecznie zapraszamy do udziału w wyjątkowym konkursie, który stanowi wyraz naszej wdzięczności i zaufania, jakim nas obdarzyliście przez te wszystkie lata.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy zakupić stolarkę DAKO i podzielić się swoją interpretacją hasła naszej firmy: „Widzimy więcej, sięgamy dalej!”. To hasło, które odzwierciedla nasze zaangażowanie w ciągłe doskonalenie, eksplorację nowych możliwości i dążenie do przekraczania granic.

Nagrodą w naszym konkursie jest niezwykłe przeżycie kulinarne dla dwóch osób.

Spośród wszystkich poprawnych zgłoszeń nasza komisja wybierze 5 najbardziej kreatywnych prac, których autorzy otrzymają wyjątkową nagrodę: 2-osobowe zaproszenie na Kolację Ponad Szczytami Gór „Dinner in the Sky” w Karpaczu.

Wydarzenie to odbędzie się 29 maja 2024 roku o godzinie 18:00.

To niezapomniane wydarzenie umożliwi zwycięzcom doświadczenie niezwykłych chwil w towarzystwie bliskiej osoby na platformie zawieszonej 50 metrów nad ziemią, w otoczeniu zapierających dech w piersiach widoków.

Przyroda i krajobrazy Sudetów Zachodnich stanowić będą tło dla wykwintnego menu, które będzie serwowane przez najwybitniejszych szefów kuchni.

Kolacja w górach ponad koronami drzew to nie tylko wyjątkowy posiłek, ale także niepowtarzalna przygoda, która pozostawi niezatarte wspomnienia na długie lata.

Jesteśmy przekonani, że nasz konkurs będzie okazją do wyrażenia kreatywności i wspólnej radości z naszą społecznością.

Czekamy z niecierpliwością na Wasze zgłoszenia i dzielimy się z Wami radością z okazji naszego jubileuszu.

Dziękujemy za lata zaufania i wsparcia oraz życzymy powodzenia wszystkim uczestnikom konkursu!

Do zobaczenia na Kolacji Ponad Szczytami Gór w Karpaczu!

Bartłomiej Burdelak

  • Doradca Techniczno-Handlowy

  • 603 398 757

Rafał Burdelak

  • Doradca Techniczno-Handlowy

  • 516 289 710
Raty zero procent.