Moskitiera ma za zadanie chronić nasze wnętrza przed owadami, nie tylko latającymi, ale także poruszającymi się po ziemi.

Jeśli zależy Ci na domu wolnym od much, komarów, pająków i innych owadów, moskitiera to odpowiedź na Twoje potrzeby.

Dzięki możliwości otwarcia okna w dowolnym momencie zyskujesz nie tylko dostęp do świeżego powietrza, ale także możesz szybko i skutecznie schłodzić pomieszczenia.

To wpłynie pozytywnie nie tylko na Twoje samopoczucie, ale także dzięki ograniczeniu wykorzystania domowej klimatyzacji, zmniejszy rachunki za prąd.

Gdzie używa się moskitiery?

Dzięki szerokiej ofercie moskitier ramowych, przesuwnych, czy też plisowanych możemy zamontować je w niemal każdym oknie i drzwiach tarasowych.

Z reguły moskitiery używamy w oknach, które są najczęściej przez nas otwierane. Dlatego powinniśmy się skupić na stolarce w kuchni, łazience, salonie, czy też sypialni.

Wybierając moskitiery, musimy zwrócić uwagę na to, czy są one otwierane, czy montowane na stałe. Na przykład, moskitiera na drzwi balkonowe powinna umożliwiać wyjście z pomieszczenia na balkon lub do ogrodu.

Mamy do wyboru moskitierę drzwiową, plisowaną lub przesuwną. W oknie w pokoju dziecinnym wystarczy moskitiera ramkowa, montowana na stałe do ramy okna.

Bartłomiej Burdelak

  • Doradca Techniczno-Handlowy

  • 603 398 757

Rafał Burdelak

  • Doradca Techniczno-Handlowy

  • 502 614 664

Raty zero procent.