OPINIE o firmie Intermo

Na pewno będziemy kontynuować współpracę przy dalszych etapach budowy.

Adam Mazur

Opinia z Google

5 / 5

„Wspaniała współpraca i bardzo dobre doradztwo. Pan Rafał super gość. Okna wstawione bardzo dobrze. Drzwi wejściowe również, wracam niedługo jeszcze po drzwi i bramę. Polecam z całego serca.”

Klaudia Dudzińska, Opinia z Google, 2023
5 / 5

„Polecam, ekipa Intermo stanęła na wysokości zadania i zmontowali piękną aluminiową stolarkę okienną razem z drzwiami i bramą.”

Daniel Morski, Opinia z Google, 2023
5 / 5

Justyna Prus

Opinia z Google 2023

Justyna Prus

Polecam firmę Intermo Lublin, wszyscy bardzo profesjonalni, liczy się dla nich dobro i zadowolenie klienta. Zamawialiśmy u Nich całą stolarkę okienną i napewno skorzystamy z oferty na kolejnych etapach budowy. Panowie bardzo mili i pomocni. Jak najbardziej polecam👍👍👍…

Antoni

Opinia z Google 2023

Antoni

„Polecam firmę Intermo Lublin. Właściciele są bardzo otwarci do klienta. Mają ogromną wiedzę i rzetelnie podchodzą do swoich zadań. Wszystko jest dokładnie wytłumaczone. Skorzystaliśmy z usług przy zamawianiu stolarki okiennej. Instalatorzy wykazali się profesjonalizmem podczas montażu oraz bardzo chętnie odpowiadali na wszystkie nurtujące pytania dając rady dotyczące kolejnych etapów budowy.
Zapewne skorzystamy z usług firmy Intermo przy zakupie drzwi.”

Serdecznie polecam, Panowie rozwiązali mój problem z drzwiami, pomimo że nie kupiłem u nich( żałuję, ale jeszcze salonu nie było, jak montowałem swoje). Bardzo profesjonalni i chętni do pomocy. Rzadkość wśród doradców. Dziękuję jeszcze raz i polecam.

Sławek Stelmasiewicz, Opinia z Google 2023
5 / 5

„W firmie Intermo zamawiałem stolarkę okienną wraz z bramą garażową i drzwiami wejściowymi. Od samego początku zostałem potraktowany bardzo profesjonalnie. Opiekunem mojego zamówienia był Pan Marek, który wykazał się ogromną wiedzą i doświadczeniem, chętnie dzielił się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi naszych wyborów i trafnie doradzał. Zamówienie trafiło do nas w umówionym terminie. Montaż wykonany bardzo starannie i solidnie. Panowie kulturalni i zostawili po sobie porządek na budowie. Na uwagę zasługuje fakt, że firma Intermo posiada własną ekipę montażową za, która jest w pełni odpowiedzialna. Podczas montażu bramy zabezpieczono w fachowy sposób świeże wylewki w garażu dzięki czemu nic nie ucierpiało. Cieszę się, że z licznych ofert wybrałem Intermo. Szczerze polecam i zajrzę do Was na kolejnych etapach budowy.”

Mateusz Żurawski, Opinia z Google 2022
5 / 5

Dawno nie spotkałem takich profesjonalistów. Ładnie zrobione, dobrze wytłumaczone. Jakość bez zarzutu. Normalna cena. Polecam. Brama garażowa warta każdego grosza.

Shemhasai Ardis, Opinia z Google 2022
5 / 5

„Firma Intermo wykonała dla nas montaż okien marki Wiśniowski w nowym domu. Zostaliśmy obsłużeni bardzo profesjonalnie zarówno na etapie doradztwa jak i montażu. Jakość okien bez zarzutu. Na pewno będziemy kontynuować współpracę przy dalszych etapach budowy.”

Adam Mazur, Opinia z Google 2022
5 / 5

Damian Bartoszewski

Opinia z Google 2022

Damian Bartoszewski

Wszystko mega PROFESJONALNIE, od samego początku, do samego końca. Polecam to mało powiedziane.

Marcin Rafał

Opinia z Google 2022

Marcin Rafał

Pełen profesjonalizm i perfekcyjna obsługa. Zakup stolarki to czysta przyjemność.Polecam.

Polecam firmę. Profesjonalne doradztwo i obsługa. Panowie są konkretni i terminowi. Gotowi do polecenia rozwiązań niestandardowych i będących na czasie. Szczerze polecam!

Piter S., Opinia z Google 2022
5 / 5

„Polecam serwis bram.Bardzo dobry kontakt z Serwisantem wyregulował bramę, której konkurencja nie potrafiła wyregulować…Polecam i będę polecał!”

Pablo, Opinia z Google 2022
5 / 5

Obsługa profesjonalna pod każdym względem. Warto skorzystać i z porady, i z obsługi, i z montażu. Polecam

Janusz Malec, Opinia z Google 2022
5 / 5

„Wszystko zgodnie z umową. Okna, rolety rewelacyjne. Szczerze polecam !!!!”

Małgorzata Serwatka, Opinia z Google 2022
5 / 5

Marcin Stadnicki

Opinia z Facebook

Marcin Stadnicki

Profesjonalne podejście do klienta, oraz najwyższa jakość usług, co w dzisiejszych czasach nie jest takie oczywiste. Z pełnym przekonaniem POLECAM!

Paweł Białas

Opinia z Facebook

Paweł Białas

Bardzo solidna firma, która udziela się charytatywnie. Dziękuję i i mieniu klubu MKS SAMBO Chełm oraz fundacji „Z ulicy na podium”. Polecam”

Korzystam z usług tej firmy już po raz kolejny. Wywiązują się w 100% z najtrudniejszych zadań. Montaż dużego nowoczesnego okna typu HS nie jest dla nich problemem. Dysponują nowoczesnym precyzyjnym sprzętem i umiejętnie się nim posługują. Mogę firmę Intermo pochwalić za profesjonalizm, terminowość, doradztwo. Na minus mógłbym zaliczyć lokalizacje ale jednak warto jest podjechać z drugiego końca miasta. Przecież okien i drzwi nie wybieramy co roku, a zadowolenie trwa i trwa 🙂

Lukasz Lukasz, Opinia z Google 2022
5 / 5

„Po zapoznaniu się z opiniami postanowiliśmy skorzystać z usług firmy Pana Rafał. Nie zawiedliśmy się a wręcz przeciwnie. Pozytywnie zaskoczył nas pełen profesjonalizm i UCZCIWE podejście do klienta- o co w dzisiejszych czasach ciężko zwłaszcza w branży remontowo-budowlanej. Nie wciskają produktów, na których mają najwyższą marże, tylko uczciwie proponują rozwiązania w oparciu o wysokiej jakości produkty, uwzględniające potrzeby klienta. Ceny są bardzo konkurencyjne, uczciwie skalkulowane, zaś jakość wykonania usługi na najwyższym poziomie. GORĄCO POLECAM FIRMĘ INTERMO”

Wiki S., Opinia z Google 2022
5 / 5

Bez uwag. Wszystko OK

Krzysztof Puchacz, Opinia z Google 2022
5 / 5

„Piękne okno. Szybki montaż i bardzo profesjonalna obsługa klienta!”

Magdalena, Opinia z Google 2022
5 / 5