Rolety w Promocji Zimowej 2023 to dobra okazja do tanich zakupów. Wykorzystaj okazję i kupuj taniej rolety w Promocji Zimowej 2023.

25% na rolety w Promocji Zimowej

Rolety zewnętrzne świetnie sprawdzają się w porze zimowej. Dzięki rolecie, możesz odizolować się od mroźnej zimy. Roleta pozwala zaoszczędzić energię na ogrzewanie domu. Zamykasz rolety i korzystasz z ciepłego domu.

Opuszczone rolety w oknach

Rolety elewacyjne w Promocji Zimowej

Rolety zewnętrzne bardzo ładne prezentują się na elewacji domu. Nie musimy montować rolet zewnętrznych przy budowie domu. Rolety możemy zamontować bezpośrednio w otworze okiennym. Prezentowane zdjęcia przedstawiają taki montaż.

Dom z roletami montowanymi przy oknie.

Rolety podtynkowe teraz minus 25%!

W kolejnej realizacji widać montaż rolet zewnętrzny na nadprożu. Ten typ montażu przeprowadzamy zaraz po montażu okien. Skrzynka izolowana jest od nadproża specjalną matą Aluthermo. Skrzynka od strony zewnętrznej chowana jest pod styropianem i elewacją budynku. Rolety podtynkowe, to dobry sposób na ukrycie skrzynek.

Dom z roletami w promocji zimowej 2023.

Dzięki specjalnej folii termoizolacyjnej. Pełne zabudowanie kasety powoduje, że widoczne są tylko prowadnice i pancerz.

Zabudowana roleta zewnętrzna, opuszony pancerz.

Funkcjonalność i trwałość wszystkich elementów, w tym automatyki obliczona jest na wiele lat bezproblemowego użytkowania.

Drzwi tarasowe z opuszczonymi roletami zewnętrznymi.

Dzięki zabezpieczeniom antywłamaniowym oraz mocnym pancerzom rolety, które utrudniają włamanie i chronią przed wandalizmem.

Ładny dom z roletami w promocji zimowej 2023.

Przypominamy, że trwa promocja na rolety zewnętrzne. Kupując teraz zyskujesz 25%! Skorzystaj z okazji na tańsze rolety. Sprawdź też inne promocje.

Bartłomiej Burdelak

  • Doradca Techniczno-Handlowy

  • 603 398 757

Rafał Burdelak

  • Doradca Techniczno-Handlowy

  • 502 614 664

Raty zero procent.