Żaluzje zewnętrzne samonośne

Mirola logo firmowe

Żaluzje zewnętrzne samonośne to innowacyjny system zaciemnienia dla domów jednorodzinnych, budynków administracyjnych, wiat i pergoli do prostego montażu.

 

Kompletna kaseta z pakietem żaluzji, wymaga tylko i wyłącznie osadzenia jej na prowadnicach i przykręcenia do fasady budynku lub stolarki okiennej.

  1. Szyna górna wraz z osprzętem
  2. Lamela (C80)
  3. Listwa końcowa (C80)
  4. Prowadnica (P 020/00)
  5. Wkład prowadnicy PCV
  6. Uchwyt do szyny
  7. Bok kasety
  8. Kaseta
  9. Drabinka lameli
Elementy żaluzji fasadowej

Ten typ żaluzji doskonale nadaje się do adaptacji w już istniejących budynkach, jak to ma miejsce w roletach zewnętrznych.

 

W systemie żaluzji samonośnych możliwe jest zastosowanie zintegrowanej moskitiery oraz wszystkich rodzajów lamel. System dostępny w wariantach Standard, Slim oraz DUO.

Do wyboru są cztery rozmiary kaset aluminiowych o grubości 2 mm.

Wysokiej jakości materiały chronią przed nadmiernym nagrzewaniem i zewnętrznymi hałasami, gwarantują pełną dyskrecję i prywatność, dają poczucie intymności tworząc przyjemną atmosferę.

Obniżenie nagrzewania się pomieszczenia dzięki płynnej regulacji kąta wychylenia lameli żaluzji
Wszystkie elementy żaluzji, w tym elektryczne napędy i automatyka, posiadają gwarancję nawet do 60 miesięcy, dlatego nie trzeba się martwić o naprawy i wymianę części. Ponadto chronią okna przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi przedłużając ich żywotność.

Żaluzje zewnętrzne są doskonale dobrane i dopasowane do najbardziej wyszukanych potrzeb, gdyż ich produkcja odbywa się na indywidualne zamówienie, po dokonaniu obmiarów i oględzin obiektu.

Dostępne napędy ręczne i elektryczne, zdalne sterowanie z programowaniem czasowym, automatyka zmierzchowa oraz wiatrowa i słoneczna powodują, iż użytkowanie żaluzji jest lekkie, łatwe i wygodne.

Szeroka paleta kolorów pozwala dopasować kolor żaluzji do indywidualnych wymagań i doskonale wkomponować je w każdą elewację.

Ponad 25 letnie doświadczenie firmy w zakresie produkcji i montażu systemów osłonowych, to gwarancja fachowego doradztwa dla naszych klientów.

2022-03-20T19:09:14+01:00
Przejdź do góry