Drzwi wewnętrzne CAL – Kolekcja SZLACHECKA

logo firmy CAL

Szlachetne kształty i sarmackie cechy charakteru. Solidne, a można by wręcz rzec, że dobrze urodzone – w najlepszej rodzinie CAL.

Należące dla klasy wyższej modeli drzwi, o wyjątkowych drewnianych aplikacjach, które nadają im niepowtarzalnego uroku.

Powstały zgodnie z piękną tradycją konstrukcji drzwi ponadczasowych, klasycznie powabnych, gładkich i miłych w dotyku – o satynowym wykończeniu, a jednocześnie takich aby pasowały do wnętrz nowoczesnych.

Wypełnione drewnem. Każdy modny, współczesny szlachcic chciałby je mieć we własnym domu.

Wytrzymała konstrukcja drzwi z kolekcji„Szlachecka” bazuje na rozwiązaniach ponadczasowych. To skrzydła, które przetrwają lata w fenomenalnym stanie.

Drzwi białe w domu
Decydując się na drewniane drzwi wprowadzasz do swojego domu część naturalnego środowiska wraz z wszelkimi tego pięknymi konsekwencjami. W przypadku drzwi z widoczną strukturą drewna każde skrzydło jest unikatowe. Odcienie mogą różnić się nawet w poszczególnych elementach tych samych drzwi. Szczególnie widoczne jest to w przypadku drzwi w okleinie sękatej, której nie możemy zastosować do listew opaskowych. W tych miejscach okleina jest zbliżona do skrzydła, lecz pozbawiona sęków. Taka jest natura – przyjmujemy ją taką, jaka jest, z miłością.
2020-11-29T13:53:01+01:00
Przejdź do góry