Rolety nakładane SKS HELLA

Mirola logo firmowe

System rolet nakładanych SKS HELLA składa się z następujących typów: TOP Mini, TOP Mini Softline, TOP Mini Light oraz TOP Duo.

Podtynkowy: System kaset nasadzanych na ramę okna, wykonany z rewizją od dołu, umożliwia zabudowanie rolety od wewnątrz jak i z zewnątrz pomieszczenia.
Maksymalna grubość ramy okna może wynosić do 100mm.

Standard: System kaset nasadzanych na ramę okna, wykonany z rewizją od czoła kasety, bez możliwości zabudowania rolety od wewnątrz pomieszczenia. Rozwiązanie zalecane dla okien przesuwnych o dużej grubości ramy oraz gdy wymagany jest łatwy dostęp serwisowy do rolety.
Maksymalna grubość ramy okna może wynosić do 200mm.

Wnętrze rolety okiennej
 1. Pokrywa zewnętrzna
 2. Górna wraz z adapterami
 3. Pokrywa wewnętrzna
 4. Izolacja
 5. Izolacja
 6. Wał napędowy z osprzętem
 7. Pancerz rolety
 8. Listwa dolna pancerza rolety
 9. Siatka moskitiery
 10. Listwa dolna moskitiery
 11. Kątownik maskujący
 12. Pokrywa dolna
 13. Pokrywa rewizyjna
 14. Nośnik tynku wewnętrzny / zewnętrzny
 15. Prowadnica z moskitierą
 • Możliwość montażu rolety razem z oknem.

 • Możliwość zastosowania modułu zintegrowanej moskitiery rolowanej z siatką umieszczoną w kasecie rolety przed pancerzem (patrząc od wewnątrz) bez konieczności wymiany prowadnic i kasety.

Kaseta rolety wykonana jest z wysokiej klasy materiału izolacyjnego Grupor RG 35 i występuje w trzech rozmiarach: 260×279 mm, 300×310 mm oraz 365×310 mm.

TOP PSI jest w stanie zapewnić doskonałą izolację akustyczną. W zależności od rodzaju kasety możemy osiągnąć wartość (Rw) na poziomie 41 dB oraz doskonałą izolację termiczną na poziomie 0.47 W/(m2*K)

Dzięki zabezpieczeniom antywłamaniowym oraz mocnym pancerzom rolety zdecydowanie utrudniają włamanie i chronią przed wandalizmem.
Wysokiej jakości materiały chronią przed nadmiernym nagrzewaniem i zewnętrznymi hałasami, gwarantują pełną dyskrecję i prywatność, dają poczucie intymności tworząc przyjemną atmosferę.
Pianka termoizolacyjna wypełniająca pancerz w połączeniu z warstwą powietrza powstałą pomiędzy opuszczoną roletą i oknem skutecznie chroni przed stratami ciepła w zimie a latem zapewnia przyjemny chłód wewnątrz pomieszczeń.
Wszystkie elementy rolety, w tym elektryczne napędy i automatyka, posiadają gwarancję nawet do 60 miesięcy, dlatego nie trzeba się martwić o naprawy i wymianę części. Ponadto chronią okna przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi przedłużając ich żywotność.
Rolety są doskonale dobrane i dopasowane do najbardziej wyszukanych potrzeb, gdyż ich produkcja odbywa się na indywidualne zamówienie, po dokonaniu obmiarów i oględzin obiektu.
Dostępne napędy ręczne i elektryczne, zdalne sterowanie z programowaniem czasowym, automatyka zmierzchowa oraz wiatrowa i słoneczna powodują, iż użytkowanie rolet jest lekkie, łatwe i wygodne.
Szeroka paleta standardowych kolorów oraz oklein drewnopodobnych, a także możliwość lakierowania proszkowego wg kolorystyki RAL pozwala dopasować kolor rolety do indywidualnych wymagań i doskonale wkomponować ją w każdą elewację.
Ponad 25 letnie doświadczenie firmy w zakresie produkcji i montażu rolet, to gwarancja fachowego doradztwa dla naszych klientów.

Zobacz nasze realizacje:

2020-11-24T19:45:10+01:00
Przejdź do góry