Rolety podtynkowe UPK 20 LUX

Mirola logo firmowe

Rolety podtynkowe UPK 20 LUX to produkt bardzo wysokiej jakości stworzony z myślą o najbardziej wymagających Klientach.

Wzmocniona aluminiowa konstrukcja kasety wraz z wysoką jakością wykonania, sprawiają, że rolety wyglądają niezwykle estetycznie i solidnie.

 1. Pokrywa przednia
 2. Pokrywa tylna
 3. Pokrywa dolna
 4. Nośnik tynku
 5. Pokrywa boczna
 6. Wał napędowy z osprzętem
 7. Pancerz rolety
 8. Listwa dolna pancerza rolety
 9. Ślizg pancerza
 10. Prowadnica A3
 • Możliwość zastosowania zintegrowanej moskitiery rolowanej z siatką umieszczoną w kasecie rolety za pancerzem (patrząc od wewnątrz).

Boczki rolety wykonane są z odlewanego ciśnieniowo specjalnego stopu aluminium (niemożliwego do anodowania). Kaseta rolety wykonana jest z aluminium tłoczonego o zwiększonej grubości.

System rolet podtynkowych UPK 20 LUX możliwy jest do montażu na nadprożu oraz we wnęce okna.

Dzięki zabezpieczeniom antywłamaniowym oraz mocnym pancerzom rolety zdecydowanie utrudniają włamanie i chronią przed wandalizmem.
Wysokiej jakości materiały chronią przed nadmiernym nagrzewaniem i zewnętrznymi hałasami, gwarantują pełną dyskrecję i prywatność, dają poczucie intymności tworząc przyjemną atmosferę.
Pianka termoizolacyjna wypełniająca pancerz w połączeniu z warstwą powietrza powstałą pomiędzy opuszczoną roletą i oknem skutecznie chroni przed stratami ciepła w zimie a latem zapewnia przyjemny chłód wewnątrz pomieszczeń.
Wszystkie elementy rolety, w tym elektryczne napędy i automatyka, posiadają gwarancję nawet do 60 miesięcy, dlatego nie trzeba się martwić o naprawy i wymianę części. Ponadto chronią okna przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi przedłużając ich żywotność.
Rolety są doskonale dobrane i dopasowane do najbardziej wyszukanych potrzeb, gdyż ich produkcja odbywa się na indywidualne zamówienie, po dokonaniu obmiarów i oględzin obiektu.
Dostępne napędy ręczne i elektryczne, zdalne sterowanie z programowaniem czasowym, automatyka zmierzchowa oraz wiatrowa i słoneczna powodują, iż użytkowanie rolet jest lekkie, łatwe i wygodne.
Szeroka paleta standardowych kolorów oraz oklein drewnopodobnych, a także możliwość lakierowania proszkowego wg kolorystyki RAL pozwala dopasować kolor rolety do indywidualnych wymagań i doskonale wkomponować ją w każdą elewację.
Ponad 25 letnie doświadczenie firmy w zakresie produkcji i montażu rolet, to gwarancja fachowego doradztwa dla naszych klientów.

Bartłomiej Burdelak

 • Doradca Techniczno-Handlowy

 • 603 398 757

Rafał Burdelak

 • Doradca Techniczno-Handlowy

 • 516 289 710
Raty zero procent.
2023-10-30T12:00:17+01:00
Przejdź do góry