Rolety adaptacyjne SLK 90 LUX

Mirola logo firmowe

Rolety adaptacyjne SLK 90 LUX to produkt stworzony dla najbardziej wymagających Klientów.

Bardzo wysoka jakość wykonania oraz wzmocniona konstrukcja kasety, sprawiają, że rolety wyglądają niezwykle estetycznie i solidnie.

 1. Pokrywa przednia
 2. Pokrywa górna
 3. Pokrywa tylna
 4. Pokrywa dolna
 5. Pokrywa boczna
 6. Wał napędowy z osprzętem
 7. Pancerz rolety
 8. Listwa dolna pancerza rolety
 9. Ślizg pancerza
 10. Prowadnica A3
 • Możliwość zastosowania zintegrowanej moskitiery rolowanej z siatką umieszczoną w kasecie rolety.

Dzięki zabezpieczeniom antywłamaniowym oraz mocnym pancerzom rolety zdecydowanie utrudniają włamanie i chronią przed wandalizmem.
Wysokiej jakości materiały chronią przed nadmiernym nagrzewaniem i zewnętrznymi hałasami, gwarantują pełną dyskrecję i prywatność, dają poczucie intymności tworząc przyjemną atmosferę.
Pianka termoizolacyjna wypełniająca pancerz w połączeniu z warstwą powietrza powstałą pomiędzy opuszczoną roletą i oknem skutecznie chroni przed stratami ciepła w zimie a latem zapewnia przyjemny chłód wewnątrz pomieszczeń.
Wszystkie elementy rolety, w tym elektryczne napędy i automatyka, posiadają gwarancję nawet do 60 miesięcy, dlatego nie trzeba się martwić o naprawy i wymianę części. Ponadto chronią okna przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi przedłużając ich żywotność.
Rolety są doskonale dobrane i dopasowane do najbardziej wyszukanych potrzeb, gdyż ich produkcja odbywa się na indywidualne zamówienie, po dokonaniu obmiarów i oględzin obiektu.
Dostępne napędy ręczne i elektryczne, zdalne sterowanie z programowaniem czasowym, automatyka zmierzchowa oraz wiatrowa i słoneczna powodują, iż użytkowanie rolet jest lekkie, łatwe i wygodne.
Szeroka paleta standardowych kolorów oraz oklein drewnopodobnych, a także możliwość lakierowania proszkowego wg kolorystyki RAL pozwala dopasować kolor rolety do indywidualnych wymagań i doskonale wkomponować ją w każdą elewację.
Ponad 25 letnie doświadczenie firmy w zakresie produkcji i montażu rolet, to gwarancja fachowego doradztwa dla naszych klientów.

Zobacz nasze realizacje:

2020-11-24T18:21:35+01:00
Przejdź do góry